Krak Estate Sp. z o.o. - Łokietka Sp. k.

Krak Estate Sp. z o.o. - Łokietka Sp. k.

Adres:

ul. Wodna 28/5 (wjazd od ul. Gromadzkiej)

30-719 Kraków

zobacz na mapie

Telefony:

tel. 12 397 39 66

tel. kom. 666 383 593

tel. 12 397 39 66 tel. 666 383 593

Dodatkowe informacje:

Godziny otwarcia Biura Sprzedaży:
pon. - pt. 8:30 - 17:00

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Wyślij zapytanie

Nr tel. 12 397... ZOBACZ NUMER 12 397 39 66

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Krak Estate Sp. z o.o. - Łokietka Sp. k. z siedzibą 30-719 Kraków, ul. Wodna 28/5, KRS 0000681106, NIP 6793150759, REGON 367456075 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę http://osiedlelokietka228.pl/

Informacje Zrealizowane inwestycje

O firmie

Działamy na małopolskim rynku nieruchomości od 2002 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w realizacji kameralnych i ciekawych pod względem architektonicznym budynków mieszkalnych. Nasze inwestycje zawsze charakteryzują się atrakcyjną lokalizacją oraz niestandardowymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Do prowadzenia inwestycji powoływane były spółki celowe, które zajmowały się prowadzeniem procesu inwestycyjno-budowlanego począwszy od zakupu gruntu pod budowę, na sprzedaży gotowych budynków mieszkalnych skończywszy.

Wszystkie nasze dotychczasowe inwestycje prowadzone były z wyjątkową starannością i dokładnością a każdy przychodzący do nas Klient traktowany był w sposób indywidualny. Realizacja każdego z dotychczasowych projektów niosła za sobą zdobywanie nowych doświadczeń i pozwalała na nieustanne podnoszenie standardów świadczonych przez nas usług.

Zrealizowane inwestycje

Mieszkania przy ul. Szarotki
Kamienica Prezydencka
Zielony Prądnik
Osiedle "Tajemniczy Zakątek"
Apartamenty Nad Bagrami
Osiedle "Słoneczne Błonia"

informacje realizacje kontakt