Firmy - remonty, wnętrza, dla domu

Zobacz szczegóły

SaniWell jest grupą projektowo-wykonawczą świadczącą usługi wykańczania domów, mieszkań i apartamentów “pod klucz” w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oraz na podstawie pakietów wykończeniowych.

Zasadniczą zaletą usługi „wchodzisz i mieszkasz” jest to, że klienci nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem, remontem, zakupem i montażem produktów (z wyjątkiem aktywnego uczestnictwa w procesie projektowania wnętrza), a otrzymują gotowy produkt, jakim jest mieszkanie zaprojektowane, w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Oprócz kompleksowych, indywidualnych wykończeń oferujemy opcje pakietowe – zestawienie gotowych rozwiązań, materiałów i produktów, które pozwolą klientom zrealizować niezbędne prace, aby móc cieszyć się z własnej przestrzeni.

Prace wykończeniowe prowadzimy zawsze w oparciu o projekty wnętrz przygotowywane przez architektów i projektantów wnętrz. Współpracujemy ze specjalistami w każdej dziedzinie prowadzonych prac wykończeniowych oraz nabywanych produktów do wystroju mieszkania.
 

Skontaktuj się w sprawie oferty!

 

Firmy - remonty, wnętrza, dla domu - skontaktuj się z nami!