ul. Wybickiego 5

Frax-Bud inwestycja ul. Wybickiego 5 FORTnatura - budynki B1 i B2

FORTnatura - budynki B1 i B2

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 27,52 - 72,34 m2

Termin realizacji: do odbioru

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt

Budynki B1 i B2 oddane do użytkowania.

O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

15 897 - 22 529 zł/m2

Dostępne metraże

27,52 - 72,34 m2

Dostępnych obiektów

7

Cena garażu brutto zł

od 50 000,00 zł

Współpraca z bankami

współpraca z z doradcą kredytowym

Zasady rezerwacji

tygodniowa bezpłatna

Pierwsza wpłata

40% do 7 dni od umowy deweloperskiej

Własność

własność gruntu

Budynek

Kondygnacje

10 (7 pięter, parter i garaż - 2 poziomy)

Ilość mieszkań

budynek B1 - 96, budynek B2 - 87, łącznie - 183

Ilość mieszkań na piętrze

B1 - 12, B2 - 10

Klatki

1 klatka w bloku

Winda

tak

Garaże

232 (w tym dwupostojowe) pod budynkiem B1 i B2

Komórki lokatorskie

tak; 114 komórek lokatorskich w bud. B1 i B2

Strony świata

wszystkie strony

Ochrona i monitoring

monitoring

Wykończenie

Okna

trzyszybowe PCV

Drzwi wejściowe

antywłamaniowe

Kuchnia

elektryczna

Dodatkowe informacje

jednostka klimatyzacji w salonie z aneksem kuchennym sterowana Wi-Fi, z możliwością grzania i chłodzenia (firmy Bosch lub Midea lub Kaisai); filtry antysmogowe w nawiewnikach

Instalacje

Biały montaż

stelaż z miską WC

C.O.

sieć miejska (MPEC)

Telefon, internet

tak

Telewizja kablowa

tak

Domofon

tak

Technologia

Parapety

tak

W północnej części Krakowa powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Projekt realizowany przez firmę Frax-Bud nosi nazwę FORTNatura.

W ramach osiedla FORTNatura zaplanowano cztery budynki oznaczone jako A1, A2, B1, B2, usytuowane na działce o powierzchni ponad 18 000 metrów kwadratowych. Znajdzie się w nich łącznie 340 mieszkań o podwyższonym standardzie. Budynki połączone będą dwukondygnacyjnymi garażami podziemnymi.

Obecnie wznoszone są dwa siedmiopiętrowe obiekty B1 i B2. Na ośmiu kondygnacjach naziemnych tych budynków znajdzie się 176 lokali mieszkalnych – 96 w budynku B1 i 80 w budynku B2. Będą to w większości mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchni od około 37 do blisko 74 metrów kwadratowych.

Lokale te cechować będą funkcjonalne rozkłady i wysoki standard wykończenia, który obejmuje między innymi: antywłamaniowe drzwi wejściowe, okna trzyszybowe z nawiewnikami wyposażonymi w filtry antysmogowe, biały montaż w łazience (stelaż wraz z miską WC) oraz jednostkę klimatyzacji z możliwością grzania i chłodzenia (i sterowaną poprzez WiFi), zamontowaną w salonie z aneksem kuchennym.

Warto zaznaczyć, że osoby, które na wczesnym etapie sprzedaży zdecydują się na zakup mieszkania na osiedlu FORTNatura będą miały możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich.

Na dwóch kondygnacjach podziemnych pod budynkami B1 i B2 powstanie hala garażowa, w której zaplanowano miejsca postojowe (w tym dwustanowiskowe), a także komórki lokatorskie.

Dla osób, które cenią sobie aktywny styl życia i bliskość natury, dobrą informacją będzie zapewne to, że w centralnej części osiedla powstanie zielony park ze strefą relaksu i alejkami.

Kompleks FORTnatura zostanie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej (MPEC).

Niewątpliwym atutem inwestycji FORTnatura jest pełna własność gruntu oraz to, że przedsięwzięcie realizowane jest ze środków własnych.

Osiedle FORTnatura powstaje w dzielnicy IV Prądnik Biały, przy ulicy Józefa Wybickiego 5. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej tej części miasta, z terenu inwestycji można łatwo dojechać do ścisłego centrum, ale także do innych części Krakowa. Sprawne podróżowanie komunikacją zbiorową umożliwią liczne linie autobusowe i tramwajowe, których przystanki znajdują się nieopodal kompleksu FORTnatura. Osoby, które wybiorą własny środek transportu z pewnością docenią bliskość ulicy Opolskiej, alei 29 Listopada czy II Obwodnicy miasta.

W pobliżu inwestycji nie brakuje również terenów zielonych. Można tutaj wymienić między innymi położone zaledwie kilkaset metrów od kompleksu parki: Park Krowoderski - z ogródkiem jordanowskim, ogrodzonym wybiegiem dla psów, boiskami sportowymi i alejkami spacerowymi oraz Park im. Stanisława Wyspiańskiego - z licznymi ścieżkami rowerowymi i atrakcjami dla dzieci.

Warto także wspomnieć o wielu punktach handlowo-usługowych działających niedaleko od inwestycji FORTnatura. Są to na przykład: sklepy spożywcze (w tym Biedronka i Netto), puby, lokale gastronomiczne, stacja paliw, myjnia samochodowa, serwis komputerów, piekarnia, gabinety stomatologiczne, Szpital Miejski Specjalistyczny im. G. Narutowicza, apteki, sklep medyczny, gabinet weterynaryjny, urząd skarbowy, bankomat, placówka bankowa, paczkomat.

W okolicy zlokalizowane są też: kościół, szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki.

Termin realizacji budynków B1 i B2 na osiedlu FORTnatura przewidziano na IV kwartał 2023 kwartał.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę http://www.fraxbud.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę http://www.fraxbud.pl

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę http://www.fraxbud.pl

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy