Super Krak S.A.

Adres:

ul. Bociana 6

31-231 Kraków

zobacz na mapie

Telefony:

tel. 12 616 41 30
tel. 12 616 41 31

tel. kom. 697 690 422

tel. kom. 697 970 034

Strona www:

www.superkrak.com.pl

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Nr tel. 12 616... ZOBACZ NUMER 12 616 41 31, 697 970 034

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Super Krak Spółka Akcyjna, z siedzibą 31-231 Kraków, ul. Bociana 6, KRS: 0000032563, NIP: 6771003991, REGON: 350732551 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę http://www.superkrak.com.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

(*) pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Informacje Zrealizowane inwestycje

O firmie

Spółka Akcyjna Super Krak jest obecna na krakowskim rynku deweloperskim od 1994 roku. Działalność spółki obejmuje realizację projektów mieszkaniowych, biurowych i komercyjnych, a także wynajem nieruchomości oraz pozyskiwanie i przygotowywanie terenów pod inwestycje wraz z obsługą organizacyjno-prawną.

Ważnym elementem w portfolio Super Krak S.A. jest udział w procesie zagospodarowywania 43 hektarów Obszaru Strategicznego Olsza w Krakowie, który obejmował m.in. scalanie nieruchomości, inwestycje infrastrukturalne i pozyskiwanie inwestorów. Efektem tego procesu było m.in. powstanie wielofunkcyjnego centrum komercyjnego z hipermarketem Auchan (funkcjonującym kiedyś jako Geant, potem Real), marketem budowlano-ogrodniczym OBI i stacją paliw BP.

Wśród zrealizowanych przez spółkę inwestycji mieszkaniowych znajdują się: osiedle Bocianie Gniazdo przy ul. Bociana w Krakowie oraz Apartamenty Kaskada przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. W dorobku firmy wymienić można także powierzchnie biurowe w projekcie Bocianie Gniazdo oraz inwestycje komercyjne: Park Wodny oraz Hotel Swing przy ul. Dobrego Pasterza.

Super Krak S.A. jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz Izby Przemysłowo-Handlowej. Spółka jest też laureatem konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku, organizowanego przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań – w 2014 roku zdobyła w nim nagrodę "Złotego Sokoła" oraz wyróżnienie.

Zrealizowane inwestycje

Osiedle Bocianie Gniazdo, Apartamenty Kaskada etap I, II i III, Nowa Siewna etap I