Super Krak S.A.

Adres:

ul. Bociana 6

31-231 Kraków

zobacz na mapie

Telefony:

tel. 12 616 41 30
tel. 12 616 41 31

tel. kom. 697 690 422

tel. kom. 697 970 034

Strona www:

www.superkrak.com.pl

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Nr tel. 12 616... ZOBACZ NUMER 12 616 41 31, 697 970 034

Wyślij e-mail info@superkrak.com.pl

Przejdź na stronę http://www.superkrak.com.pl/

Inwestycje w ofercie Informacje Zrealizowane inwestycje

Inwestycje w ofercie

O firmie

Spółka Akcyjna Super Krak jest obecna na krakowskim rynku deweloperskim od 1994 roku. Działalność spółki obejmuje realizację projektów mieszkaniowych, biurowych i komercyjnych, a także wynajem nieruchomości oraz pozyskiwanie i przygotowywanie terenów pod inwestycje wraz z obsługą organizacyjno-prawną.

Ważnym elementem w portfolio Super Krak S.A. jest udział w procesie zagospodarowywania 43 hektarów Obszaru Strategicznego Olsza w Krakowie, który obejmował m.in. scalanie nieruchomości, inwestycje infrastrukturalne i pozyskiwanie inwestorów. Efektem tego procesu było m.in. powstanie wielofunkcyjnego centrum komercyjnego z hipermarketem Auchan (funkcjonującym kiedyś jako Geant, potem Real), marketem budowlano-ogrodniczym OBI i stacją paliw BP.

Wśród zrealizowanych przez spółkę inwestycji mieszkaniowych znajdują się: osiedle Bocianie Gniazdo przy ul. Bociana w Krakowie oraz Apartamenty Kaskada przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. W dorobku firmy wymienić można także powierzchnie biurowe w projekcie Bocianie Gniazdo oraz inwestycje komercyjne: Park Wodny oraz Hotel Swing przy ul. Dobrego Pasterza.

Super Krak S.A. jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz Izby Przemysłowo-Handlowej. Spółka jest też laureatem konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku, organizowanego przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań – w 2014 roku zdobyła w nim nagrodę "Złotego Sokoła" oraz wyróżnienie.

Zrealizowane inwestycje

Osiedle Bocianie Gniazdo, Apartamenty Kaskada etap I, II i III, Nowa Siewna etap I