Frax-Bud

Adres:


Biuro inwestycji FORTnatura:
ul. Wybickiego 5,
31-261 Kraków

Biuro sprzedaży:
ul. Na Zakolu Wisły 12A/LU2,
30-729 Kraków

zobacz na mapie

Dodatkowe informacje:

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę http://www.fortnatura.pl/

Inwestycje w ofercie

ul. Wybickiego 5

FORTnatura - budynki B1 i B2

Frax-Bud inwestycja ul. Wybickiego 5 FORTnatura - budynki B1 i B2

ul. Wybickiego 5

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

FORTnatura - budynki B1 i B2

15 897 - 22 529 zł/m2

27,52 - 72,34 m2

27,52 - 72,34 m2

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 570... ZOBACZ NUMER 570 570 700

Wyślij e-mail biuro@fraxbud.pl

Przejdź na stronę http://www.fortnatura.pl/

Frax-Bud

Ilość kondygnacji: 10 (7 pięter, parter i garaż - 2 poziomy)

Ilość mieszkań: budynek B1 - 96, budynek B2 - 87, łącznie - 183

Dostępnych mieszkań: 5

O firmie

Firma Frax-Bud działa na rynku budowlanym w Krakowie od początku lat 90., realizując budynki jedno- i wielorodzinne oraz obiekty komercyjne. Działając jako deweloper firma sprzedała ponad 706 mieszkań usytuowanych w 12 inwestycjach położonych w różnych częściach Krakowa. Największa ilość zrealizowanych mieszkań powstała w Podgórzu, obecnie działalność inwestycyjna firmy rozwija się także w dzielnicach położonych na północ od Wisły. Frax-Bud jest przedsiębiorstwem z polskim kapitałem, które realizuje inwestycje deweloperskie przy wykorzystaniu własnych środków.

Firma Frax-Bud może się pochwalić realizacją zakończonych w minionych latach projektów: „Rydygiera”, „Osiedle Polanka”, „Strycharska”, „Zalesie 27 A,B,C”, „Apartamenty na Zakrzówku”, „Apartamenty Łagiewnicka”, „Zielony Lubostroń”, „Solne Tarasy”, „Frax Office” (inwestycja biurowa), „Torfowa 10”, „Torfowa 12”, „Torfowa 3” oraz „Obozowa”.

W portfolio inwestycyjnym Frax-Bud trzeba uwzględnić również inwestycje z ostatnich lat: „Osiedle 5 Kolorów”, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały (ulica Wyki/Pachońskiego), projekt „Na Zakolu Wisły” w sąsiedztwie Portu Płaszów oraz inwestycję „Dolna 4” z krakowskich Czyżyn. Wszystkie wymienione projekty cechuje dobra lokalizacja i ciekawa architektura.

Obecnie w ofercie znajdują się lokale w nowej inwestycji - Osiedlu Estella, realizowanej przez firmę FBWB Sp. z o.o. Sp. k. Projekt powstaje na terenie Czyżyn, w rejonie ulic Włodarczyka/Stelli-Sawickiego/Andersa. W dwóch budynkach powstaną tu łącznie 82 mieszkania i 144 jednopokojowych lokali z funkcją mieszkalną. Oferta lokali w tej inwestycji skierowana jest zarówno dla osób poszukujących mieszkania na własne potrzeby, jak i inwestorów kupujących lokale w celu ich dalszego wynajmu.

Deweloper, oprócz pozytywnych opinii klientów, może się pochwalić nagrodą „Jakość Roku 2013” przyznaną za wysokie standardy związane z realizacją kameralnych inwestycji oraz uczestnictwem w programie Rzetelna Firma. Frax-Bud stawia nacisk na funkcjonalność rozkładów mieszkań, wysoką jakość wykończenia w częściach wspólnych budynków oraz jakość architektury i wykorzystywanych w realizacjach materiałów budowlanych. Dlatego podejmuje współpracę z uznanymi pracowniami architektonicznymi oraz doświadczonymi wykonawcami. Deweloper w sposób przemyślany wybiera lokalizacje, które cieszą się zainteresowaniem nabywców. Frax-Bud prowadzi sprzedaż mieszkań z wykorzystaniem rachunku powierniczego.