ul. Glogera

Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna inwestycja ul. Glogera  ul. Glogera, bud. H

ul. Glogera, bud. H

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 35,31 - 77,84 m2

Termin realizacji: IV kwartał 2024

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

12 600 - 15 700 zł/m2

Dostępne metraże

35,31 - 77,84 m2

Dostępnych obiektów

21

Budynek

Kondygnacje

6 (5 kondygnacji naziemnych i 1 podziemna)

Ilość mieszkań

37 mieszkań

Garaże

w podziemiu budynku zamykane indywidualne boksy garażowe

Wykończenie

Dodatkowe informacje

mieszkania na parterach i ostatniej kondygnacji z przynależnymi tarasami, a mieszkania na pozostałych kondygnacjach - z balkonami

Technologia

Elewacja

prosta, nowoczesna bryła budynku utrzymana w kolorystyce inspirowanej twórczością Pieta Mondriana

W północnej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Zygmunta Glogera, firma Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna wznosi obecnie budynek wielorodzinny. Budynek ten oznaczony numerem „H” realizowany jest w ramach nowego osiedla mieszkaniowego.

Dużym atutem projektu jest jego lokalizacja. W sąsiedztwie znajdują się bowiem rozległe tereny zielone, które zapewnią przyszłym mieszkańcom możliwość wytchnienia i odpoczynku w otoczeniu natury. Niedaleko położony jest też Park Leśny Witkowice z licznymi ścieżkami spacerowymi oraz szlakiem rowerowym. W parku działa również plac zabaw z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Miejscem odpoczynku i relaksu dla przyszłych mieszkańców inwestycji może być też oddalony o kilkanaście minut jazdy samochodem Ojcowski Park Narodowy.

Położenie inwestycji daje również możliwość dobrej komunikacji z różnymi regionami Krakowa oraz łatwego wyjazdu z miasta w kierunku Warszawy, a dzięki autostradzie A4 i rozbudowywanej obwodnicy Krakowa - także w kierunku Katowic, Tarnowa, Zakopanego i lotniska w Balicach.

Na uwagę zasługuje też rozwinięta sieć komunikacji miejskiej tej części Krakowa. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki kilku linii autobusowych. Dodatkowo w niedalekiej odległości od ulicy Glogera powstała nowa linia tramwajowa Górka Narodowa Wschód – Krowodrza Górka, która niewątpliwie jest ważną częścią infrastruktury komunikacyjnej miasta.

Trzeba też wspomnieć o zapleczu handlowo-usługowym funkcjonującym w rejonie inwestycji. Są to między innymi: kawiarnia, lodziarnia, pizzeria, piekarnia, sklep odzieżowy, sklepy spożywcze (w tym Lidl i Biedronka), drogeria, sklep samochodowy, warsztat samochodowy, salon fryzjerski, laboratorium medyczne, gabinety lekarskie, sklep ogrodniczy. Nieco dalej, w okolicy ulicy Jasnogórskiej, Opolskiej i Ronda Ofiar Katynia, działają duże kompleksy handlowe, a wśród nich na przykład: IKEA Kraków, Castorama, Obi czy Galeria Bronowice.

W okolicy nie brakuje też placówek oświatowych, wśród których znajdują się żłobki, przedszkola oraz szkoły podstawowe.

Realizowany obecnie budynek H będzie miał sześć kondygnacji. Na pięciu kondygnacjach naziemnych znajdzie się łącznie 37 mieszkań zróżnicowanych pod kątem powierzchni i układów. Będą to bowiem lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 33 do blisko 78 metrów kwadratowych.

Mieszkania zlokalizowane na parterze oraz na ostatniej kondygnacji będą posiadać przynależne tarasy, a te na pozostałych kondygnacjach – balkony.

Na kondygnacji podziemnej zaprojektowano natomiast zamykane, indywidualne boksy garażowe.

Projekt osiedla powstał w Pracowni Projektowej „Perspektywa”.

Zakończenie realizacji budynku „H” przy ulicy Glogera zaplanowano na IV kwartał 2024 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 421... ZOBACZ NUMER 12 421 99 38, 12 422 80 59

Wyślij e-mail poczta@dom-bud.pl

Przejdź na stronę http://dom-bud.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 421... ZOBACZ NUMER 12 421 99 38, 12 422 80 59

Wyślij e-mail poczta@dom-bud.pl

Przejdź na stronę http://dom-bud.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 421... ZOBACZ NUMER 12 421 99 38, 12 422 80 59

Wyślij e-mail poczta@dom-bud.pl

Przejdź na stronę http://dom-bud.pl/

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy