ul. Banacha

Megapolis inwestycja ul. Banacha Osiedle OZON Etap 6

Osiedle OZON Etap 6

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 44,51 - 60,74 m2

Termin realizacji: do odbioru

O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Dostępne metraże

44,51 - 60,74 m2

Dostępnych obiektów

13

Budynek

Kondygnacje

6

Ilość mieszkań

236 w Etapie 6

Garaże

236 miejsc postojowych, 15 miejsc z możliwością ładowania aut

Komórki lokatorskie

160 komórek lokatorskich

Ochrona i monitoring

monitoring

Plac zabaw

tak

Osiedle Ozon to kompleks mieszkaniowy realizowany w dzielnicy Prądnik Biały (IV Dzielnica położona jest na obszarze Krowodrzy, w północnej części Krakowa). Prądnik Biały to dynamicznie rozwijająca się, duża krakowska dzielnica, w której znajduje się zarówno infrastruktura oświatowa (przedszkola, szkoły), jak i handlowo-usługowa ze sklepami wielkopowierzchniowymi włącznie.

Lokalizację osiedla charakteryzuje rozciągający się z Górki Narodowej widok na panoramę Krakowa a także przestrzeń i tereny zielone. W odległości nieco ponad kilometr od Osiedla Ozon położony jest Park Leśny Witkowice – duży zielony kompleks leśny (gdzie znajdują się szlaki rowerowe i piesze) dający możliwość spędzenia wolnego czasu i relaksu w otoczeniu przyrody.

W etapie szóstym inwestycji powstanie 236 mieszkań (jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych) o powierzchni od 31 do 86 mkw. oraz 236 miejsc postojowych i 160 komórek lokatorskich. 15 miejsc postojowych posiadać będzie opcję ładowania samochodów z napędem elektrycznym.

Podczas etapu projektowego szczególną uwagę przykładano do zapewnienia funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń w lokalach. Ważną kwestią było takie ukształtowanie przestrzeni, aby optymalnie rozmieszczona była w zależności od liczby pokoi.

Na terenie osiedla obok mieszkań powstaną lokale komercyjne a kompleks mieszkaniowy będzie monitorowany w częściach wspólnych.

Komunikacja z innymi częściami Krakowa odbywać się będzie w oparciu o planowane budowy linii szybkiego tramwaju i północnej obwodnicy Krakowa. Komunikację samochodową z centrum miasta usprawni rozbudowa północnego odcinka al. 29 Listopada.

Projekt idei urbanistycznej dla terenu inwestycji stworzony został przez pracownię Ingarden & Ewý Architekci. Na podstawie tego projektu, wyłonionego w ramach przeprowadzonego konkursu architektoniczno-urbanistycznego, realizowane są kolejne etapy Osiedla Ozon.

Osiedle Ozon zostało laureatem "Lauru Konsumenta", otrzymując nagrodę w kategorii "Odkrycie Roku 2022". Osiedlu przyznano także godło "Jakość Roku 2021" - wyróżnienie Fundacji Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. Osiedle Ozon otrzymało także, przyznane przez Redakcje "Forum Biznesu" oraz "Biznes Trendy", wyróżnienie "Dobra Marka 2021".

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy