Dasta Invest Sp. z o.o.

Adres:

ul. Lubelska 10/1

30-003 Kraków

zobacz na mapie

Telefony:

tel. 12 633 29 15
tel. 12 357 55 77

Strona www:

www.dastainvest.pl

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Nr tel. 12 633... ZOBACZ NUMER 12 633 29 15, 12 357 55 77

Wyślij e-mail biuro@dastainvest.pl

Przejdź na stronę http://www.dastainvest.pl/

Inwestycje w ofercie Informacje

Inwestycje w ofercie

O firmie

Dasta Invest Sp. z o.o. powstała w 2003 roku. Zajmujemy się działalnością deweloperską i inwestycyjną na rynku nieruchomości.

Powstanie naszej firmy było poprzedzone dogłębną analizą rynku, oceną perspektyw jego rozwoju i potencjału, a z drugiej strony jego niedoskonałości i ułomności. Była to także odpowiedź na istniejące i przewidywane zapotrzebowanie na nowe mieszkania.

Na czele firmy stoi trzyosobowy zarząd. Stanowimy zespół, w którym odwaga w podejmowaniu nowych ambitnych wyzwań wynikająca z młodości łączy się z doświadczeniem i odpowiedzialnością.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej. Łączą nas zarówno stawiane przed naszą firmą wytyczone cele, jak i prywatne pasje i hobby.

Opieramy się na sprawdzonych, rzetelnych współpracownikach, bo wiemy, że firma to ludzie - ludzie o wieloletnim doświadczeniu na których możemy polegać: architekci, inspektorzy nadzoru, generalni wykonawcy.

Nasze najważniejsze inwestycje, które przyniosły firmie dynamiczny rozwój, to budynki przy ul. J. Lea 173 i na os. II Pułku Lotniczego 14a. Na lata 2008-2009 planujemy realizację kolejnych czterech inwestycji.

W naszej działalności chcemy kierować się przekonaniem, że największą satysfakcją jest dla nas dobra opinia klienta i jego przeświadczenie, że wybierając inwestycję naszej firmy dokonał trafnego wyboru. Mamy nadzieję że nasze propozycje zachęcą Państwa do odwiedzenia naszego biura.

Zapraszamy do siedziby firmy w Krakowie
przy pl. Teodora Axentowicza 3/2
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 17.00