ul. Banacha

Henniger Investment S.A. inwestycja ul. Banacha Mieszkaj w Mieście - Zacisze Banacha

Mieszkaj w Mieście - Zacisze Banacha

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 26,75 - 96,19 m2

Termin realizacji: IV kwartał 2023

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Dostępne metraże

26,75 - 96,19 m2

Dostępnych obiektów

94

Budynek

Ilość mieszkań

108

architektura na lata

Mieszkaj w Mieście – Zacisze Banacha to kameralna inwestycja w sercu Górki Narodowej, spokojnej i doskonale zlokalizowanej części Krakowa. W jej ramach powstanie zaledwie 108 mieszkań w dwóch budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych (parter oraz 5 pięter) cechujących się ponadczasową architekturą czerpiącą inspiracje z nawiązań do stylu art déco.
 
Zewnętrzny wygląd budynków to klasyczna i stonowana bryła, którą wyróżnia wiele detali – zdobi ją m.in. okładzina z płytki klinkierowej charakteryzująca się trwałością i szlachetnością materiału. Zadbaliśmy o to, by również części wspólne wewnątrz budynków prezentowały się atrakcyjnie i unikatowo dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi identyfikacji wizualnej. Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2023 roku.
 
Wszystkie z mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych o funkcjonalnych układach i metrażach od 27 m2 do 96 m2 będą posiadały komfortowe i przestronne balkony bądź ogródki, a w przypadku dwóch dwupoziomowych apartamentów – tarasy. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w możliwość montażu klimatyzacji oraz w duże okna zapewniające odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Uzupełnieniem tej zróżnicowanej oferty są: 64 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, 44 naziemne miejsca parkingowe oraz 34 komórki lokatorskie.
 
Inwestycja jest realizowana przez Henniger Investment S.A., która tworzy wielokrotnie nagradzaną prestiżowymi nagrodami European Property Awards samowystarczalną dzielnicę Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów zaprojektowaną przez uznaną na całym świecie pracownię architektoniczną Medusa Group.

Zacisze Banacha jest odpowiedzią na oczekiwania osób, którym zależy na lokalizacji mieszkania w północnej części Krakowa, a także na idealnych pod kątem inwestycyjnym metrażach oraz uniwersalnych układach mieszkań przy zachowaniu jakości oferowanej przez markę Mieszkaj w Mieście.

twoja przestrzeń

Mieszkaj w Mieście – Zacisze Banacha to wyjście naprzeciw dynamicznie zmieniającym się potrzebom współczesnego świata. Tempo życia i uzależnienie od miejsca pracy już od lat determinują migracje do dużych zurbanizowanych ośrodków. Jednocześnie miejski zgiełk oraz rosnąca ilość bodźców płynących z otoczenia decydują o coraz silniej rosnącej potrzebie wypoczynku i relaksu.
 
Nasza inwestycja łączy w sobie cechy zapewniające wysoki komfort życia dzięki otoczeniu infrastruktury miasta oraz work-life balance w związku z bliskością natury. Sprawia to, że mieszkanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb znajdą w niej zarówno:

– rodziny z dziećmi, którym zależy na 3 lub 4 pokojach oraz bliskości szkół, przedszkoli i żłobków,
– pary poszukujące swojego pierwszego i kompaktowego mieszkania z myślą o budowie w przyszłości wolnostojącego domu na przedmieściach,
– dynamicznie żyjący single oczekujący ustawnej kawalerki i dogodnego dojazdu do centrum miasta,
– seniorzy, którzy pragną mieć mieszkanie z przydomowym ogródkiem z możliwością wypoczynku w otoczeniu natury.
 
Na opisaną powyżej atrakcyjność dla różnych grup przyszłych mieszkańców ma wpływ wiele zalet, jakimi charakteryzuje się Zacisze Banacha, m.in.:

– bliskość spokojnej okolicy i możliwość relaksu dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu graniczącego z inwestycją ogródka jordanowskiego posiadającego plac zabaw;
– niewiele ponad kilometrowa odległość od Parku Leśnego Witkowice, który oferuje około 16 ha zieleni i sieć szlaków pieszych oraz tras rowerowych;
– malownicze widoki na panoramę Krakowa i czyste powietrze, które wentyluje usytuowaną na wzniesieniu okolicę;
– bliskość miejskiej infrastruktury dzięki lokalizacji w doskonale skomunikowanej części Prądnika Białego i w niedalekiej odległości od powstającego przystanku linii szybkiego tramwaju, której budowa rozpoczęła się w 2020 roku (w planach jest również budowa przystanku Prądnik Czerwony wraz z parkingiem typu park & ride w ramach rozwoju sieci Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej);
– bardzo dobra komunikacja nie tylko z pozostałą częścią stolicy Małopolski, ale również z resztą regionu, którą zapewnia lokalizacja w pobliżu ulicy Opolskiej i rozbudowywanej alei 29. Listopada – umożliwi ona dogodny dojazd do północnej obwodnicy Krakowa oraz drogi ekspresowej S7 w kierunku Warszawy.

dostępność usług

Mieszkaj w Mieście to nie reklamowy slogan, to marka opierająca się na koncepcji, w którą wpisana jest dostępność usług. Realizując naszą flagową inwestycję w Krakowie – Osiedle Wizjonerów, od samego początku dążyliśmy do stworzenia od podstaw na ponad 20 hektarach samowystarczalnej dzielnicy, która bazuje na idei 15-minutowego miasta. Zachęcamy do jej odwiedzenia przy okazji wizyty w naszym Biurze Sprzedaży – z pewnością uda się zauważyć, że konsekwencja w tworzeniu miejsca idealnego do życia to coś, co chcielibyśmy przenosić na wszystkie realizowane przez nas projekty deweloperskie.

Z uwagi na doskonałą lokalizację pośród istniejącej i zrealizowanej w ostatnich latach w tej części dzielnicy Prądnik Biały nowej zabudowy Zacisze Banacha oferuje bliskość najpotrzebniejszej infrastruktury. Stanowi o tym obecność w odległości kilku minut spacerem takich obiektów jak m.in.:

– żłobek i przedszkole sportowo-językowe,
– żłobki niepubliczne,
– przedszkole publiczne,
– niepubliczne przedszkole artystyczne,
– szkoła podstawowa,
– centrum medyczne „Dbamy o mamy”,
– przychodnia lekarsko-stomatologiczna,
– apteka,
– kawiarnia,
– restauracja,
– sklep spożywczo-przemysłowy,
– delikatesy,
– market spożywczy,
– kościół,
– salon kosmetyczny,
– salon fryzjerski,
– placówka pocztowa.

Ponadto niewiele dalej, bo w odległości kilku minut jazdy samochodem, znajdują się m.in.:

– Biedronka,
– Lidl,
– stacje benzynowe,
– szpital,
– siłownia/klub fitness,
– boisko piłkarskie,
– hala sportowa,
– park wodny,
– Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”,
– Multikino,
– centra handlowe: Krokus i Serenada,
– OBI,
– Castorama,
– McDonald’s,
- pozostała gastronomia i wiele innych.

lokalizacja

Górka Narodowa to część dzielnicy Prądnik Biały znajdującej się w północnej części Krakowa. Usytuowanie na wzgórzu zapewnia widok na malowniczą panoramę Krakowa, zaś w bezchmurne dni nawet na Tatry! Lokalizacja na wzniesieniu oferuje przede wszystkim lepszą wentylację, co wpływa na jakość powietrza, która jest zdecydowanie lepsza niż w centralnych częściach miasta.

To nie jedyne argumenty przemawiające za rosnącą popularnością Górki Narodowej, która w ostatnich latach staje się coraz częściej wybieraną okolicą dla kolejnych przedsięwzięć deweloperskich. Za wzrost popytu na mieszkania w tym rejonie Krakowa odpowiada też atrakcyjna infrastruktura komunikacyjna:

– w odległości niespełna 300 metrów od Zacisza Banacha przebiegać będzie linia szybkiego tramwaju na Górkę Narodową, która obecnie jest w fazie realizacji – powinna się ona zakończyć przed oddaniem kluczy pierwszym mieszkańcom naszej inwestycji. Jednocześnie dzięki temu, że powyższa odległość wypełniona jest tkanką miejską w postaci zabudowy wielorodzinnej, przejazdy taboru tramwajowego nie będą dotkliwe dla osób, które zdecydują się na wybór Zacisza Banacha;
– usytuowanie w pobliżu przebudowywanej alei 29 Listopada to dogodny dojazd do powstającej północnej obwodnicy miasta, która uzupełni tzw. „ring autostradowy” wokół stolicy Małopolski, a także do drogi ekspresowej S7 Kraków – Warszawa;
– niedaleki dystans od ulicy Opolskiej i biegnącej w jej ciągu tzw. III wewnętrznej obwodnicy miasta w momencie zakończenia budowy wspomnianej linii tramwajowej również stanowić będzie dogodną możliwość dojazdu samochodem do pozostałych rejonów Krakowa.
 
Stale rozbudowywana jest nie tylko infrastruktura drogowa, ale i usługowa, o czym wspomniano powyżej. Oprócz niej na atrakcyjność tej lokalizacji ma wpływ także bliska odległość od pobliskich kompleksów:
 
– biurowych: O3 Business Campus, Opolska Business Park, Quattro Business Park, Tertium Business Park, Rondo Business Park,
– akademickich: Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa oraz Wydział Leśny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, co sprzyja szczególnie zakupowi mieszkań o charakterze inwestycyjnym.
 
Teren i okolica Mieszkaj w Mieście – Zacisza Banacha objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co wpływa na zaplanowany rozwój tej części Krakowa i brak możliwości realizacji chaotycznych oraz nieprzewidzianych w nim inwestycji.

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy

ul. Wizjonerów

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Reżyserów (J)

Henniger Investment S.A. inwestycja ul. Wizjonerów Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Reżyserów (J)

ul. Wizjonerów

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Reżyserów (J)

zapytaj o cenę

27,19 - 106,03 m2

27,19 - 106,03 m2

IV kwartał 2022
IV kwartał 2022
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

Henniger Investment S.A.

Ilość mieszkań: Etap Reżyserów (budynek J) - 177 mieszkań

Dostępnych mieszkań: 160

ul. Wizjonerów

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Pianistów (I)

Henniger Investment S.A. inwestycja ul. Wizjonerów Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Pianistów (I)

ul. Wizjonerów

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Pianistów (I)

zapytaj o cenę

27,45 - 100,66 m2

27,45 - 100,66 m2

II kwartał 2022
II kwartał 2022
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

Henniger Investment S.A.

Ilość mieszkań: Etap Pianistów (budynek I) - 141 mieszkań

Dostępnych mieszkań: 99

ul. Wizjonerów

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Kompozytorów (G)

Henniger Investment S.A. inwestycja ul. Wizjonerów Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Kompozytorów (G)

ul. Wizjonerów

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Kompozytorów (G)

zapytaj o cenę

27,14 - 90,68 m2

27,14 - 90,68 m2

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

Henniger Investment S.A.

Dostępnych mieszkań: 9

ul. Wizjonerów

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Kompozytorów (F)

Henniger Investment S.A. inwestycja ul. Wizjonerów Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Kompozytorów (F)

ul. Wizjonerów

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Kompozytorów (F)

zapytaj o cenę

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

Henniger Investment S.A.

ul. Wizjonerów

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Aktorów (H)

Henniger Investment S.A. inwestycja ul. Wizjonerów Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Aktorów (H)

ul. Wizjonerów

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Aktorów (H)

zapytaj o cenę

31,06 - 85,68 m2

31,06 - 85,68 m2

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

Henniger Investment S.A.

Ilość mieszkań: 255

Dostępnych mieszkań: 13

ul. Wizjonerów

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Wizjonerów (E)

Henniger Investment S.A. inwestycja ul. Wizjonerów Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Wizjonerów (E)

ul. Wizjonerów

Kraków Bronowice (Dzieln. VI)

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów. Etap Wizjonerów (E)

zapytaj o cenę

45,68 - 81,53 m2

45,68 - 81,53 m2

do odbioru
do odbioru
Zapytaj o ofertę
Pokaż mapę
<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 669... ZOBACZ NUMER 669 900 270, 669 900 269

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Henniger Investment S.A. z siedzibą ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków, KRS: 0000599210, NIP: 6350000742, REGON: 270509473 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://mieszkajwmiescie.pl/krakow/kontakt

Henniger Investment S.A.

Dostępnych mieszkań: 6

Zobacz wszystkie