Kontakt z Dominium.pl

Dane kontaktowe

FRISCOM S.C.

ul. Świętokrzyska 12/412

30-015 Kraków

Wita Państwa Redakcja Krakowskiego Serwisu Mieszkaniowego DOMINIUM.PL


Dziękujemy za odwiedziny w naszym serwisie, który od roku 1999 tworzymy z myślą o osobach zamierzających kupić mieszkanie lub dom w Krakowie i okolicach.

Zachęcamy do lektury artykułów, w których opisujemy problemy z jakimi spotyka się przeciętny nabywca mieszkania. Staramy się pomóc Państwu w podjęciu decyzji o wyborze lokalizacji, dewelopera i formy finansowania inwestycji.

Cieszymy się z licznych odwiedzin w DOMINIUM.PL i planując jego rozwój liczymy na Państwa pomoc i uwagi. Dziękujemy za bogatą korespondencję i jednocześnie przepraszamy za to, że z uwagi na ograniczone możliwości nie na wszystkie e-maile możemy odpowiadać szczegółowo.

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Wyślij zapytanie

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM (odpowiedzi na zapytanie) a także dla marketingu (jeżeli wyrazisz zgodę). Dane te mogą być udostępnione podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeżeli wyrazisz poniższą zgodę, masz prawo w każdym czasie ją wycofać. Czytaj więcej...

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

(*) pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe