ul. Banacha

Megapolis inwestycja ul. Banacha Osiedle OZON Etap 3

Osiedle OZON Etap 3

Kraków Prądnik Biały (Dzieln. IV)

Dostępne metraże: 57,64 - 57,87 m2

Termin realizacji: do odbioru

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

skontaktuj się z biurem sprzedaży

Dostępne metraże

57,64 - 57,87 m2

Dostępnych obiektów

2

Budynek

Kondygnacje

6

Ilość mieszkań

186 mieszkań w 4 budynkach

Garaże

miejsca postojowe: 207
miejsca postojowe z dedykacją do ładowania aut: 20

Komórki lokatorskie

97

Ochrona i monitoring

tak

Plac zabaw

tak

„Osiedle Ozon” powstaje w IV krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Stefana Banacha.

„Osiedle Ozon” realizowane jest etapami. W najnowszym, III etapie projektu, zaplanowano cztery pięciopiętrowe budynki, oznaczone numerami 39, 41, 43 i 45. Pomieszczą one łącznie 186 mieszkań jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych o powierzchni od około 28 metrów kwadratowych do blisko 110 metrów kwadratowych.

W ramach tej fazy przedsięwzięcia powstanie także 207 miejsc postojowych zlokalizowanych na kondygnacjach podziemnych w tym  20 stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych.
W budynkach z III etapu inwestycji „Osiedle Ozon” zaplanowano również 97 komórek lokatorskich.

Projekt tego etapu obejmie też cztery lokale usługowe położone na parterze w budynkach 39 i 41.
Jeden z lokali dedykowany jest dla strefy coworkingowej oraz świetlicy z „kulkolandem”, które będą przeznaczone dla mieszkańców z drugiego, trzeciego i czwartego etapu.

Projekt „Osiedla Ozon” powstał w pracowni Ingarden & Ewý Architekci. Celem architektów było takie zaplanowanie przestrzeni mieszkalnej jak i całości kompleksu, aby mieszkańcy mogli czuć się komfortowo. Stąd duży nacisk położony na funkcjonalne i praktyczne układy mieszkań, pozwalające na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Znakomitym atutem inwestycji jest układ przestrzenny – urokliwe alejki wypełnione zielenią połączone z ukształtowaniem terenu, pozwolą na miłe spędzanie czasu, a powstająca infrastruktura komercyjna zapewni mieszkańcom zaspokajanie bieżących potrzeb zakupowych i usługowych.
Na terenie osiedla postawną między innymi: rowerownie (w każdej klatce), stojaki na hulajnogi z możliwością ich zabezpieczenia, ławki z pergolami w strefie rekreacyjnej (stanowiące ochronę przed słońcem), umieszczony w centralnej części osiedla rodzinny plac zabaw, lokal dedykowany pod żłobek, plac do gry w koszykówkę (w kształcie amfiteatru) oraz profesjonalna ścianka wspinaczkowa.

Warto także zwrócić uwagę, że cały ruch samochodowy został przeniesiony do hali garażowej (brak ruchu kołowego w obrębie osiedla).

„Osiedle Ozon” położone jest w północnej części Krakowa, w rejonie, który posiada plan zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu osoby zainteresowane ofertą mogą już dziś dowiedzieć się, jak w przyszłości będzie wyglądała okolica.

Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest też bliskość rozległych terenów zielonych w tym piętnastohektarowego Parku Leśnego Witkowice ze szlakami rowerowymi, pieszymi i turystycznymi, prowadzącymi między innymi do Twierdzy Kraków.

Trzeci etap przedsięwzięcia „Osiedle Ozon” ma zostać zrealizowany w II kwartale 2022 roku.

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 300... ZOBACZ NUMER 12 300 00 77

Wyślij e-mail biuro@megapolis.pl

Przejdź na stronę http://www.osiedleozon.pl/

Inne inwestycje ogłoszeniodawcy