Wojt Bud Sp. z o.o.

Wojt Bud Sp. z o.o.

Adres:

ul. Chmieleniec 2B L.U. 7

30-348 Kraków

zobacz na mapie

Telefony:

tel. 12 267 33 89

fax 12 267 33 89

tel. 12 267 33 89

Wyślij zapytanie

Nr tel. 12 267... ZOBACZ NUMER 12 267 33 89

Przejdź na stronę http://wojtbud-inwestycje.pl/

Inwestycje w ofercie Informacje

Inwestycje w ofercie

O firmie

Firma Wojt Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, powstała w roku 2001. Podstawową działalnością statutową Spółki jest wznoszenie obiektów mieszkalnych na terenia miasta Krakowa i województwa małopolskiego.

Firma jako Generalny Wykonawca oferuje swoim klientom pełen zakres robót budowlano-montażowych przy budowie różnego rodzaju inwestycji. W działaniu cechuje nas rzetelność i fachowość poparta krótkim okresem realizacji inwestycji, za co jesteśmy nagradzani wieloma dobrymi recenzjami. Za nasze realizacje otrzymujemy dobre opinie oraz referencje od Inwestorów.

W roku 2007 postawiliśmy pierwsze kroki w działalności deweloperskiej. W przyszłości chcemy zająć się kompleksową realizacją własnych inwestycji, nie rezygnując jednocześnie z ciągłego świadczenia usług w generalnym wykonawstwie i współpracy z innymi Inwestorami. Misją firmy jest oferowanie wysokiej jakości usługi budowlanych, doskonale odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych aktualnych i przyszłych Klientów.

W 2007 roku Wojt Bud Sp. z o.o. dołączyła do grona prestiżowych Gazel Biznesu – najdynamiczniej rozwijających się firm województwa małopolskiego, zajmując trzecie miejsce w rankingu. Otrzymaliśmy od dziennika „Puls Biznesu” statuetkę Gazel Biznesu.

inwestycje informacje kontakt