„Panorama Prądnik” – w ofercie nowy budynek

Na rynku

Firma Nokturn Deweloper rozpoczęła sprzedaż mieszkań z budynku B, w zlokalizowanej na Prądniku Białym inwestycji "Panorama Prądnik". Nowy budynek wprowadzono do oferty z początkiem grudnia, a chwilę wcześniej, ostatniego dnia listopada zakończono przedsprzedaż mieszkań w budynku A.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Jak podaje deweloper, w trakcie pierwszego miesiąca zostało zarezerwowanych aż 30% lokali w budynku A, a wprowadzenie do oferty budynku B jest odpowiedzią na duże zainteresowanie mieszkaniami w inwestycji.

Osiedle „Panorama Prądnik” powstanie przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie. Całość nowego kompleksu mieszkaniowego obejmuje 3 budynki, a w nich łącznie 127 mieszkań. W projekcie uwzględniono mieszkania od 34 do 70 mkw. Na kondygnacji podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy, który zapewni miejsca postojowe dla lokali. Znajdą się tam również komórki lokatorskie. Na terenie osiedla będą także stanowiska dla rowerów.

Wszystkie lokale posiadają balkony, te na najwyższych kondygnacjach również tarasy z widokiem na Kraków, a do części z lokali parterowych przynależą ogródki. W każdym z mieszkań sypialnia mieści łóżko małżeńskie, a większość lokali ma zaprojektowane przestronne garderoby.

Na terenie osiedla powstanie także plac zabaw, który zostanie podzielony na dwie części. Kolorowa strefa kreatywna zostanie przeznaczona dla mniejszych dzieci, a dzieci starsze będą miały możliwość spędzania wolnego czasu w strefie tematycznej, wykorzystującej zróżnicowane ukształtowanie terenu.

Deweloper podkreśla, że atutem inwestycji jest jej lokalizacja, zapewniająca dostęp do infrastruktury, a projektowany w pobliżu osiedla przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju z Krowodrzy Górki na Górkę Narodową zagwarantuje bezproblemowy dojazd do centrum miasta już w 2020 roku. Planowana przebudowa al. 29 listopada oraz rozbudowa istniejącego układu drogowego w pobliżu osiedla dodatkowo usprawnią komunikację w tej części miasta.

Przekazanie pierwszych mieszkań w inwestycji planowane jest na I kwartał 2020 roku.

R.

Czytaj także:

"Osiedle Czterech Pragnień" na północ od Bronowic

Zamknij [x]

Czytaj także:

"Osiedle Czterech Pragnień" na północ od Bronowic

Zamknij [x]