"Osiedle Czterech Pragnień" na północ od Bronowic

Na rynku

Nieopodal Krakowa, w centrum Modlnicy, powstaje kameralna inwestycja mieszkaniowa. W dwóch etapach zrealizowane będą tu 3 budynki, a w nich łącznie 6 mieszkań. Projekty domów na osiedlu "Osiedlu Czterech Pragnień" wykonano indywidualnie, a wdrożone rozwiązania nawiązują do architektury tradycyjnej.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Lokale w każdym z budynków rozmieszczono na parterze (69,75 mkw.) i na piętrze (77,71 mkw.). Jako opcję inwestor wskazuje możliwość zmiany rozkładu funkcjonalnego pomieszczeń na trzy i cztery pokoje. W mieszkaniach położonych na pierwszym piętrze zaprojektowano balkon, w przypadku tych lokali możliwa jest też adaptacja poddasza. Dodatkowo mieszkania posiadać będą własne miejsca parkingowe i ogródki.

Ceny mieszkań w inwestycji zaczynają się od 4400 zł za mkw. i jak podkreśla deweloper, istnieje możliwość wzięcia udziału w programie Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania oddane będą w stanie deweloperskim zamkniętym. W budynkach znajdzie się instalacja wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, elektryczna i centralnego ogrzewania. Inwestycja realizowana jest w technologii tradycyjnej - domy wznoszone są z pustaka ceramicznego Porotherm, który będzie ocieplony styropianem.

Do osiedla dojechać można bezpośrednio z drogi gminnej, a do samych budynków utwardzoną drogą wewnętrzną, w której każdy z właścicieli mieszkań posiadać będzie udziały.

"Osiedle Czterech Pragnień" położone jest w niedalekiej odległości od drogi DK94 (Kraków-Olkusz), dzięki czemu w stosunkowo prosty sposób dojechać można zarówno do Krakowa, jak i na Śląsk oraz do obwodnicy. Ok. 250 metrów od inwestycji zlokalizowany jest przystanek MPK Kraków, skąd liniami autobusowymi 210 i 230 dotrzeć można do Bronowic Małych. Dojazd do Krakowa możliwy jest także dzięki prywatnym liniom autobusowym. Jak czytamy na stronie inwestycji, w odległości nie większej niż kilkaset metrów od inwestycji znajdują się trzy sklepy (w tym Lewiatan i Biedronka), kościół, szkoła i boisko.

Termin realizacji pierwszego etapu zaplanowany jest na I kwartał 2018 roku. W tym etapie powstanie jeden budynek, a w nim dwa mieszkania. Drugi etap, na który składają sie dwa kolejne budynki (4 mieszkania), zakończony zostanie także w przyszłym roku, ale nieco później, bo w trzecim kwartale.

Inwestycję realizuje firma LK Development Sp. z o.o. Sp.k.

R.

Czytaj także:

W III kw. 2017 r. spadło tempo kredytowania mieszkań

Zamknij [x]

Czytaj także:

W III kw. 2017 r. spadło tempo kredytowania mieszkań

Zamknij [x]