"Zielone Zacisze" - mieszkania na północy Krakowa

Na rynku

W dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie przy ul. Kantorowickiej Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Krak-System" S.A. kończy realizację swojej najnowszej inwestycji – zespołu mieszkaniowego „Zielone Zacisze”.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

W ramach inwestycji powstają dwa pięciokondygnacyjne budynki oznaczone literami A i B. W ofercie znalazło się 48 mieszkań – 19 w budynku A i 29 w budynku B. Są to lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchniach od około 32 do blisko 62 metrów kwadratowych. Mieszkania zostaną oddane w standardzie deweloperskim, tzn. do własnego wykończenia.

W obu budynkach komunikację między piętrami zapewnią cichobieżne windy i przestronne, doświetlone światłem dziennym klatki schodowe.

Dla mieszkań na parterze zaprojektowano tarasy z ogródkami. Do mieszkań na wyższych kondygnacjach przynależne są balkony. Na kondygnacjach podziemnych zlokalizowano garaże z dwudziestoma siedmioma miejscami parkingowymi. Dodatkowo na poziomie terenu znajdzie się dwadzieścia jeden stanowisk postojowych. Teren osiedla będzie ogrodzony.

„Zielone Zacisze” realizowane jest w odległości około dwunastu kilometrów od Rynku Głównego i Placu Wolnica na Kazimierzu, a od Placu Centralnego w Nowej Hucie dzieli je niespełna osiem kilometrów.

Lokalizacja inwestycji w pobliżu ulic Łowińskiego i Okulickiego oznacza łatwy wyjazd w kierunku Buska Zdroju i Sandomierza. Należy także dodać, że nieopodal planowana jest budowa północnej obwodnicy wraz z węzłem „Kraków-Mistrzejowice”, co z kolei zapewni szybki wyjazd w kierunku Warszawy, Częstochowy i Katowic.

„Zielone Zacisze” to ciekawa oferta dla rodzin z dziećmi. Nieopodal osiedla położony jest bowiem ogólnodostępny miejski ogródek jordanowski z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Zawiedzeni nie będą również amatorzy wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu, którzy zapewne docenią uroki malowniczego Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego. Znajdują się tam liczne pomniki przyrody, stare, zabytkowe kościoły oraz dworki szlacheckie. Mieszkańcom osiedla wystarczy zaledwie kilkunastominutowy spacer, aby dotrzeć nad Zalew Zesławicki utworzony na rzece Dłubni. Zalew to dwa sztuczne zbiorniki wodne. Miejsce to od lat jest odwiedzane przez miłośników ornitologii, ze względu na występowanie na tym terenie wielu gatunków ptaków wodnych. Zalew jest także dużą atrakcją dla wędkarzy i miejscem wypoczynku dla spacerowiczów i rowerzystów.

„Zielone Zacisze” realizowane jest przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Krak-System" S.A. Powstała w 1996 roku spółka oddała już do użytku kilkanaście inwestycji mieszkaniowych.

A.B.

Czytaj także:

Porto Office – zakończona realizacja kompleksu biurowego w krakowskich Dębnikach

Zamknij [x]

Czytaj także:

Porto Office – zakończona realizacja kompleksu biurowego w krakowskich Dębnikach

Zamknij [x]