Kolejne etapy osiedla „Lilli Wenedy Park”

Na rynku

„Dom Pod Magnolią” oraz „Dom Pod Kasztanem” to kolejne propozycje firmy multidom dla szukających nowego lokum. Uzupełniają one ofertę mieszkań wchodzących w skład osiedla „Lilli Wenedy Park”, realizowanego przy ulicy Bieżanowskiej w krakowskim starym Prokocimiu (dzielnica XII).

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Obie propozycje stanowią kontynuację dwóch oddanych wcześniej do użytku etapów inwestycji – „Domu Pod Klonem” i „Domu Pod Dębem”, w których lokale znalazły już nabywców.

Zarówno „Dom Pod Magnolią”, jak i „Dom Pod Kasztanem” posiadają 4 kondygnacje naziemne z windą i oferują po 18 mieszkań z widokiem na park. Dostępne są rozkłady od jedno- do czteropokojowych, a powierzchnie mieszkań wynoszą od 30 do 65 metrów kwadratowych.

Wśród zastosowanych rozwiązań technologicznych znajdziemy między innymi 5-komorowe okna z tzw. ciepłą ramką, na parterze dodatkowo wyposażone w okucia antywłamaniowe oraz wzmocnione drzwi wejściowe z ozdobnymi listwami dekoracyjnymi. Internet w mieszkaniach zapewnią łącza światłowodowe. W opcji deweloper oferuje również możliwość wykończenia lokali „pod klucz”.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla zaprojektowano na jego terenie kącik zabaw, sąsiadujący z wybudowanym jako pierwszym „Domem Pod Klonem”.

Wjazd na osiedle odbywa się od strony ulicy Bieżanowskiej, przez bramę sterowaną pilotem. Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty systemem monitoringu wideo.

Budowa „Domu Pod Kasztanem” została zakończona w czerwcu 2019 roku, natomiast „Dom Pod Magnolią” ma zostać oddany do użytku w I kwartale 2020 roku. Deweloper podkreśla, że mieszkania objęte są pełną hipoteczną własnością (nie dotyczy ich pojęcie użytkowania wieczystego).

Nazwa całego osiedla bierze się od sąsiadującego z nim Parku Lilli Wenedy, zachęcającego do odwiedzin kameralnymi alejkami spacerowymi i ławeczkami, na których można odpocząć wśród drzew i zieleni. Jeszcze więcej terenów zielonych oferuje położony niedaleko Park im. Anny i Erazma Jerzmanowskich w Prokocimiu. W pobliżu działa również nowoczesne centrum sportowo-rekreacyjne Com-Com Zone Prokocim z pływalnią sportową, basenem rekreacyjnym, sauną i jacuzzi.

Okolica, w której powstaje „Lilli Wenedy Park”, zapewnia niezbędną infrastrukturę handlową, usługową i oświatową, gwarantującą odpowiedni komfort życia. Są tu między innymi przedszkole samorządowe, szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące, czy sklepy osiedlowe. Na większe zakupy wybrać się można natomiast do działających niedaleko sklepów Lidl, Biedronka oraz Tesco.

W pobliżu ulicy Bieżanowskiej przebiega linia kolejowa ze stacją Kraków Prokocim, na której zatrzymują się pociągi Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. To ogromny atut dla mieszkańców preferujących komunikację zbiorową – dzięki SKA dojazd do stacji Kraków Główny zabierze zaledwie 12 minut.

Zmotoryzowani mieszkańcy inwestycji „Lilli Wenedy Park” poprzez ulicę Księdza Piotra Ściegiennego i ulicę Teligi (lub bezpośrednio ulicą Bieżanowską) dojadą do dużej arterii komunikacyjnej, jaką jest ulica Wielicka, z jednej strony umożliwiającej sprawny wyjazd z Krakowa, z drugiej prowadzącej natomiast w kierunku centrum miasta. Niewątpliwą zaletą dla użytkowników samochodów jest też bliskość węzła autostradowego „Wielicka”, ułatwiającego wjazd na obwodnicę Krakowa.

B.D.

fot. materiały dewelopera

Czytaj także:

Rozpoczęto sprzedaż mieszkań przy ul. Gdańskiej 12

Zamknij [x]

Czytaj także:

Rozpoczęto sprzedaż mieszkań przy ul. Gdańskiej 12

Zamknij [x]