„Piastowska Residence” – nowa propozycja Terra Casa S.A.

Na rynku

Deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę dla nowej inwestycji – apartamentowca „Piastowska Residence”. Termin realizacji projektu zaplanowano na IV kwartał 2020 r. Budynek przy ulicy Piastowskiej 34 zaoferuje 58 mieszkań, dodatkowo w kondygnacji parteru znajdą się lokale usługowe z ogródkami.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Zaprojektowano również dwupoziomowy podziemny garaż z 78 miejscami postojowymi, pomieszczeniami gospodarczymi i rowerownią.

Jako inspirację projektu deweloper wskazuje aktywny styl życia mieszkańców amerykańskiej Kalifornii oraz jej przyrodę. Do słonecznego krajobrazu tego położonego nad Oceanem Spokojnym i graniczącego z Meksykiem stanu USA nawiązywać będzie ciepła kolorystyka budynku, dobre doświetlenie wnętrz i naturalne materiały, wykorzystane między innymi w eleganckim lobby, wykończonym kamieniem i naturalnym drewnem.  

Jak informuje firma Terra Casa S.A., „Piastowska Residence” wyróżniać się ma nie tylko estetyką i wysokiej jakości wykończeniem, ale również zastosowanymi w projekcie nowoczesnymi technologiami. Wśród nich znajdą się między innymi stacja ładowania samochodów elektrycznych, system „hands free”, biometryczna kontrola wejścia do budynku oparta na skanowaniu linii papilarnych, czy system monitoringu. Wszyscy mieszkańcy budynku korzystać też będą z szerokopasmowego, światłowodowego internetu.

W kalifornijski styl życia wpisuje się także lokalizacja apartamentowca – w sąsiedztwie dostępna jest bogata infrastruktura sportowa i rekreacyjna, bardzo blisko też stąd do popularnych miejsc wypoczynku - krakowskich Błoń i Parku Jordana. Piastowska 34 to adres, który gwarantuje zarówno bliskość centrum Krakowa z jego wszystkimi urokami i udogodnieniami, jak i dogodny dojazd do portu lotniczego Kraków-Balice i autostrady A4.

Projekt budynku „Piastowska Residence” powstał w pracowni BS-Arch pod kierownictwem Adama Bielańskiego, za wystrój odpowiedzialna jest krakowska pracownia MJ Animo, a za generalne wykonawstwo inwestycji – firma TK-Bud, która zrealizowała jeden z wcześniejszych projektów firmy Terra Casa – budynek „NY Residence”.

Terra Casa S.A., obecna na rynku deweloperskim od ponad 20 lat, jest częścią Grupy Kapitałowej TC Forum. Spółka posiada oddziały w Krakowie oraz w Warszawie.

B.D.

Czytaj także:

Mieszkanie kilka kroków od parku

Zamknij [x]

Czytaj także:

Mieszkanie kilka kroków od parku

Zamknij [x]