Real Construct buduje przy ul. Łokietka

Na rynku

Cztery trzypiętrowe budynki mieszkalne powstają przy ul. Łokietka pod numerem 213. Inwestycję realizuje Real Construct Sp. z o.o. - firma, która przez 10 lat swojej działalności deweloperskiej oddała do użytkowania ponad 200 mieszkań. „Osiedle Łokietka 213” to inwestycja, w ramach której oddane zostaną łącznie 52 mieszkania.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Będą to lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe, o powierzchniach od 32 metrów kwadratowych do 62 metrów kwadratowych. Mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji ogródki. Pozostałe lokale mieszkalne będą posiadały przynależne balkony. Dodatkowo w mieszkaniach na parterze zamontowane zostaną rolety zewnętrzne.

Dużym atutem inwestycji są funkcjonalne układy mieszkań, dzięki którym przyszli nabywcy będą mieli możliwość między innymi wydzielenia osobnej, jasnej kuchni. Warto również zwrócić uwagę na to, że w każdym lokalu mieszkalnym zaprojektowano jasną łazienkę.
W ofercie znalazły się także 53 miejsca postojowe wydzielone w podziemnej hali garażowej. Na poziomie -1 powstanie również 40 komórek lokatorskich. Komunikację między piętrami zapewnią cichobieżne windy.

Jak możemy przeczytać na stronie inwestycji, projekt wyróżnia się między innymi dbałością o detale, atrakcyjnie zaaranżowanymi częściami wspólnymi, zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i ciekawą architekturą. Uwidacznia się to na przykład na starannie zaprojektowanej elewacji z elementami drewnianymi i dużymi przeszkleniami.

„Osiedle Łokietka 213” powstaje w przyjaznym dla mieszkańców otoczeniu. Budynki wznoszone są wśród niskiej zabudowy, w otoczeniu terenów zielonych, co gwarantuje dobre warunki do odpoczynku i aktywnej rekreacji. Jednocześnie lokalizacja ta umożliwia sprawną komunikację z innymi dzielnicami Krakowa, a także ze ścisłym centrum, oddalonym zaledwie o 6 kilometrów od osiedla.

Cenną informacją dla rodziców będzie to, że inwestycja powstaje w pobliżu żłobka i szkoły podstawowej. Komfort codziennego życia zapewnia także bliskość infrastruktury handlowo-usługowej. W okolicy znajdują się bowiem: Lewiatan, Awiteks, Biedronka, Galeria Bronowice, OBI, Castorama i IKEA Kraków.

Projekt ma zostać realizowany w IV kwartale 2020 roku.

Sprzedaż lokali w inwestycji „Osiedla Łokietka 213” prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków. Firma specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży. Grupa Nieruchomości Kraków jest licencjonowaną agencją nieruchomości zrzeszoną w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

AB

Czytaj także:

„Słoneczne Wzgórze” - osiedle blisko natury

Zamknij [x]

Czytaj także:

„Słoneczne Wzgórze” - osiedle blisko natury

Zamknij [x]