Rozpoczęto sprzedaż mieszkań przy ul. Gdańskiej 12

Na rynku

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota-Inwest wprowadziła do sprzedaży swoją kolejną inwestycję. Projekt mieszkaniowy „Gdańska 12” realizowany jest w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Gdańskiej 12.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

W ramach inwestycji powstaje czterokondygnacyjny budynek, w którym zaprojektowano 36 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 31,70 do 73,73 mkw. Mieszkania rozplanowano na piętrach od 1. do 3., na parterze przewidziano natomiast garaż wielostanowiskowy, a w nim 26 garaży i 4 miejsca postojowe. Dodatkowo na kondygnacjach mieszkalnych będzie kilka komórek lokatorskich. Komunikacja pomiędzy wszystkimi kondygnacjami odbywać się będzie dzięki nowoczesnej, cichobieżnej windzie.

Do kawalerek przynależeć będą balkony o metrażu ok. 4 mkw., a właściciele większych mieszkań będą mogli korzystać z dużych balkonów i tarasów o powierzchniach od ok. 9 do ok. 36 mkw. Mieszkania wyposażone zostaną w nowoczesną stolarkę okienną i drzwiową, a także instalację teletechniczną, umożliwiającą korzystanie z Internetu i sprzętu RTV. Jak czytamy na stronie dewelopera, mieszkania są dobrze rozplanowane i charakteryzują się ustawnością oraz bardzo dobrym doświetleniem.

Inwestycja wkomponowana została w kameralne otoczenie niewielkich domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych położonych w tej części Olszy. Przed budynkiem przewidziano ogólnodostępny parking, na którym będą mogli zaparkować mieszkańcy i odwiedzający.

„Gdańska 12” powstaje w odległości ok. 3 km od centrum Krakowa, przez co można stąd szybko dotrzeć do Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokalizacja zapewnia również dobre połączenie z innymi dzielnicami Krakowa, a także wyjazd w kierunku lotniska w Balicach i w kierunku Katowic, Wrocławia, Warszawy, Rzeszowa i Przemyśla. Sprawną komunikację ułatwia również rozwinięta sieć połączeń MPK.

Mieszkańcy inwestycji „Gdańska 12” lubiący rekreację na świeżym powietrzu za sprawą dogodnego dojazdu będą mieli możliwość korzystania z terenów zielonych położonych na północ od Krakowa (dolina Prądnika, dolinki Jury Krakowsko-Częstochowskiej) i parków położonych w promieniu kilku kilometrów od inwestycji.

W Dzielnicy III Prądnik Czerwony zlokalizowana jest infrastruktura obejmująca: szkoły, żłobki, przychodnie, sklepy, bary i restauracje. W tym obszarze Krakowa znajduje się też centrum handlowe z marketami: budowlanym, meblowym oraz ogólnospożywczym. Z ulicy Gdańskiej w prosty sposób dotrzeć można także do Serenady oraz Centrum Handlowego Krokus, Parku Wodnego i Multikina.

Generalnym wykonawcą „Gdańskiej 12" jest firma Re-Bau spółka z o.o. Termin realizacji inwestycji przewidziano na II kwartał 2020 roku.

A.B.

Czytaj także:

Nowe mieszkania przy ulicy Agatowej

Zamknij [x]

Czytaj także:

Nowe mieszkania przy ulicy Agatowej

Zamknij [x]