Nowe mieszkania przy ulicy Agatowej

Na rynku

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Śnieżka” wprowadziła do oferty kolejny, drugi etap popularnej wśród krakowian inwestycji przy ulicy Agatowej na Osiedlu Złocień. Do sprzedaży trafiły właśnie budynki oznaczone symbolami B3 oraz B4.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Inwestycja „Agatowa II”, której zakończenie zaplanowano na I kwartał 2021 roku, powstaje w dzielnicy Prokocim-Bieżanów (Dzielnica XII) w krakowskim Podgórzu. W dwóch 5-piętrowych budynkach znajdzie się łącznie 90 mieszkań – 40 w budynku nr 3 oraz 50 w budynku nr 4. W kondygnacji podziemnej zaprojektowano miejsca parkingowe.

Nabywcy nowych mieszkań mają do wyboru lokale o powierzchniach od niecałych 35 do ponad 75 metrów kwadratowych i rozkładach dwu-, trzy- i czteropokojowych. Dostępne są zarówno mieszkania z aneksami kuchennymi, jak i z oddzielną kuchnią. W mieszkaniach na parterze wypocząć można będzie na tarasach lub balkonach, balkony znajdą się też w lokalach na wyższych kondygnacjach. Każdy z budynków wyposażony będzie w nowoczesną windę. Na terenie osiedla zamontowany został system monitoringu, zwiększający poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Centralne ogrzewanie w budynkach tworzących projekt przy ulicy Agatowej zapewnione jest przez osiedlową sieć cieplną.

Inwestycję przy ulicy Agatowej wyróżnia rozbudowana infrastruktura rekreacyjna. Na osiedlu znajdzie się łącznie aż 9 placów zabaw dla dzieci. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają ścieżki rowerowe, boiska do gry w kometkę oraz koszykówkę, kort tenisowy, a także zewnętrzna siłownia. Na Osiedlu Złocień funkcjonuje również rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w tym centrum handlowe „Atut Złocień”, pizzeria, kawiarnia, poczta oraz bank; dla rodzin z dziećmi ważna jest natomiast obecność dwóch niepublicznych przedszkoli oraz żłobka.

Osiedle Złocień jest kluczową lokalizacją projektów realizowanych w ostatnich latach przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Śnieżka”. Powstały one między innymi przy ul. Złocieniowej, Agatowej, Nefrytowej, Opalowej, Malachitowej czy Topazowej. Na Osiedle Złocień dotrzeć można zarówno samochodem, jak i jedną z kilku linii autobusowych dojeżdżających do pętli autobusowej Złocień (125, 163, 183 oraz linia nocna 643). Dużym atutem komunikacyjnym tego rejonu Krakowa powinien być w niedalekiej przyszłości przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej (SKA), dzięki któremu podróż do centrum miasta zajmie mieszkańcom osiedla zaledwie kilkanaście minut.

Zaletą lokalizacji inwestycji „Agatowa II” jest także bliskość IV Obwodnicy Krakowa z węzłem Bieżanów, która gwarantuje zmotoryzowanym łatwy wyjazd z miasta.

B.D.

Czytaj także:

Majowe statystyki dotyczące budownictwa mieszkaniowego

Zamknij [x]

Czytaj także:

Majowe statystyki dotyczące budownictwa mieszkaniowego

Zamknij [x]