Nowa inwestycja na mapie Bronowic

Na rynku

Na czwarty kwartał 2019 roku zaplanowano oddanie do użytku nowego, kameralnego budynku przy ulicy Bronowickiej 65 w Krakowie. Jego inwestorem jest firma WBP Management Sp. z o.o. Sp. k., a generalnym wykonawcą - firma WB Projekt Sp. z o.o., posiadająca wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Za sprzedaż mieszkań odpowiada Grupa Nieruchomości Kraków.

„Bronowicka 65” powstaje w starej części Bronowic, przy skrzyżowaniu ulicy Bronowickiej z ul. Wallek-Walewskiego. W budynku o 4 kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej znajdzie się zaledwie 14 mieszkań o powierzchniach poszukiwanych przez nabywców - od ponad 32 do niecałych 66 metrów kwadratowych. Wyjątek stanowi jedynie ponad stumetrowy apartament na najwyższej kondygnacji.  Wszystkie lokale mają rozkład dwu- lub trzypokojowy. Na parterze budynku przewidziano lokal usługowy.

W kondygnacji parteru zaprojektowano także 16-stanowiskowy garaż z platformami samochodowymi, do którego wjazd odbywał się będzie od strony ul. Wallek-Walewskiego. Osoby niepełnosprawne będą mogły korzystać z dwóch miejsc postojowych na zewnątrz budynku. Miłośników „dwóch kółek” ucieszy stojak rowerowy przed budynkiem. Inwestor przewidział tu również drzewa i niską zieleń oraz umożliwiającą odpoczynek ławkę. W piwnicy znajdą się komórki lokatorskie. Komunikację pomiędzy piętrami zapewni cichobieżna winda.

Standard budynku obejmie między innymi ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych, antywłamaniowe drzwi wejściowe, 3-szybowe okna i drzwi balkonowe. Ciepłą wodę do mieszkań dostarczy instalacja zasilana przez kotłownię gazową i umieszczone na dachu panele solarne. Na najwyższej kondygnacji zamontowane zostaną elektryczne rolety okienne. Poczucie przestrzeni zapewni mieszkańcom większa niż zazwyczaj wysokość lokali (ok. 275 cm), a ich dobre doświetlenie zagwarantują wysokie na ok. 190 cm okna.

Bronowice są rejonem bogatym w infrastrukturę oświatową i handlowo-usługową. W sąsiedztwie „Bronowickiej 65” znajdziemy między innymi sklepy, żłobek, przedszkola i szkoły, urząd pocztowy, aptekę oraz kluby fitness. Na większe zakupy wybrać się będzie można do pobliskiej Galerii Bronowice, z którą sąsiadują m.in. IKEA oraz Castorama.

Lokalizacja inwestycji oznacza także dla jej mieszkańców udogodnienia komunikacyjne. Ulicą Bronowicką kursuje kilka linii tramwajowych łączących dzielnicę z centrum Krakowa i pozostałymi rejonami miasta. Na pobliskiej ul. Armii Krajowej znajdują się natomiast przystanki autobusowe. Arteria ta umożliwia także dogodny wyjazd samochodowy z miasta w kierunku Katowic i Wrocławia, Łodzi i Warszawy, oraz - poprzez obwodnicę Krakowa – Rzeszowa czy Zakopanego.

B.D.

Czytaj także:

W 2018 r. deweloperzy ukończyli rekordowo dużo mieszkań

Zamknij [x]

Czytaj także:

W 2018 r. deweloperzy ukończyli rekordowo dużo mieszkań

Zamknij [x]