Kolejny etap osiedla „Winnicka Park”

Na rynku

Do sprzedaży trafił kolejny segment osiedla „Winnicka Park”, realizowanego w Wieliczce przez firmę JL Development Sp. z o.o. Sp. k. Segment oznaczony literą D powstanie przy ul. Winnickiej 63 w Wieliczce, a planowany termin realizacji to II kwartał 2020 roku.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Już wcześniej rozpoczęły się prace związane z segmentem C, które mają się zakończyć w IV kwartale 2019 roku. Mieszkania w tym etapie także są dostępne. W portfolio firmy JL Development Sp. z o.o. Sp. k. są także zrealizowane wcześniej etapy A i B – ich sprzedaż została już zakończona.

Łącznie w obu dostępnych obecnie segmentach powstaną 22 mieszkania – w segmencie C będzie ich 12, a w segmencie D – 10. Podobnie jak poprzednie etapy inwestycji, segment D to dwupiętrowy budynek – zarówno na parterze, jak i na piętrze znajdzie się 5 lokali, z których każdy ma nieco ponad 80 metrów kwadratowych powierzchni i 4 pokoje. Nabywcy mieszkań na parterze będą mieli do dyspozycji 40-metrowe ogródki, do lokalu D2 na piętrze przynależy natomiast znacznie większy, bo aż 250-metrowy ogródek.

Do każdego z mieszkań zaprojektowano także garaż o powierzchni 17 mkw. Na terenie inwestycji znajdzie się plac zabaw, całe osiedle będzie również ogrodzone i monitorowane.

Atutem lokalizacji osiedla „Winnicka Park” jest bez wątpienia znajdująca się w sąsiedztwie stacja kolejowa Wieliczka Bogucice, dzięki której można dotrzeć do dworca Kraków Główny w około 20 minut. Mieszkańcy, którzy preferują własny samochód, skorzystają natomiast z biegnącej w pobliżu IV Obwodnicy Krakowa, umożliwiającej zarówno dojazd do centrum Krakowa, jak i wyjazd poprzez autostradę A4 w kierunku Rzeszowa, Zakopanego czy Katowic.

B.D.

Czytaj także:

REAS: więcej mieszkań wprowadzonych do sprzedaży w Krakowie (IV kwartał 2018)

Zamknij [x]

Czytaj także:

REAS: więcej mieszkań wprowadzonych do sprzedaży w Krakowie (IV kwartał 2018)

Zamknij [x]