„Harmony Apartments” – kameralnie i z przestrzenią

Na rynku

Nową propozycją deweloperską firmy Armax Wawel jest inwestycja „Harmony Apartments” przy ul. Żelazowskiego 39 w krakowskich Swoszowicach.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

„Harmony Apartments” to zaledwie 4 mieszkania w dwóch 3-kondygnacyjnych budynkach. Lokale na parterze oferują 53,65 mkw. powierzchni użytkowej, natomiast lokale na pierwszym piętrze – 103,59 mkw. na dwóch poziomach.

Mieszkania parterowe mają 3 pokoje – dwie sypialnie i pokój z aneksem kuchennym oraz jedną łazienkę. Do dyspozycji mieszkańców będą też prawie 170-metrowe przydomowe ogrody. Mieszkania dwupoziomowe liczą natomiast 5 pokoi: trzy sypialnie, gabinet i pokój dzienny z aneksem kuchennym, znajdą się w nich także dwie łazienki i garderoba. Ich właściciele również będą dysponować ogrodami o powierzchniach 122 mkw. lub 162 mkw.

Jak podkreśla firma Armax Wawel, nawet z mieszkań na piętrze będzie można wyjść bezpośrednio do ogrodu – możliwe to będzie dzięki ukształtowaniu terenu, na którym powstają „Harmony Apartments”, Dobre doświetlenie pomieszczeń zapewnią spore przeszklenia.

Do każdego z mieszkań przynależeć będą 2 zewnętrze miejsca postojowe do wyłącznego korzystania. W ramach indywidualnych ustaleń z nabywcami apartamentów deweloper może także wykonać garaże. Całość inwestycji będzie ogrodzona.

Lokalizację „Harmony Apartments” docenią osoby marzące o podmiejskim życiu, które jednak nie chcą jednocześnie rezygnować z bliskiego kontaktu z zaletami i urokami centrum Krakowa. Okolice ulicy Żelazowskiego wypełnia wyłącznie niska, jednorodzinna zabudowa, a w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy dużo terenów zielonych. Na terenie dzielnicy X Swoszowice znajdują się też między innymi zabytki tworzące niegdyś pierścień zewnętrzny Twierdzy Kraków, takie jak fort pancerny 50 ½ Kosocice, czy fort artyleryjski 51 Rajsko, które z pewnością zainteresują miłośników historii.

Bliskość południowej, IV Obwodnicy Krakowa gwarantuje szybki wyjazd z miasta w kierunku Rzeszowa, Katowic, Warszawy czy Zakopanego, a także sprawne dotarcie do centralnych punktów Krakowa i innych jego dzielnic. Zwolennicy poruszania się środkami komunikacji miejskiej skorzystają zaś z linii autobusowej 107, której przystanek znajduje się przy ulicy Romana Żelazowskiego.

Sprzedażą inwestycji zajmuje się Grupa Nieruchomości Kraków, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Firma specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego. Grupa Nieruchomości Kraków jest licencjonowaną agencją nieruchomości, zrzeszoną w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

B.

Czytaj także:

Domosfera - nowa inwestycja na północy Krakowa

Zamknij [x]

Czytaj także:

Domosfera - nowa inwestycja na północy Krakowa

Zamknij [x]