Nowe, kameralne osiedle w podkrakowskich Balicach

Na rynku

Firma Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. K. wprowadziła do swojej oferty nowy projekt deweloperski – „Balice Park”.Kameralne osiedle „Balice Park” zlokalizowane jest przy ulicy Uroczej w podkrakowskich Balicach.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Cała inwestycja składa się z 4 domów typu bliźniak - dwulokalowych o powierzchni 140,8 mkw. (całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 197 mkw.) każdego z lokali, oraz jednego domu typu bliźniak z podpiwniczeniem - dwulokalowego o powierzchni 211,8 mkw. (w tym przypadku całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 282 mkw.) każdego z lokali.

W każdym z mieszkań zaprojektowano 5 pokoi. W lokalach o powierzchni 140,80 mkw. na parterze znajdzie się między innymi salon z jadalnią, kuchnia, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zaprojektowano natomiast 4 pokoje, łazienkę, pralnię oraz balkon o powierzchni 5,2 metra kwadratowego.

Inaczej przedstawia się rozkład lokali podpiwniczonych – tu do dyspozycji mieszkańców oddana zostaje dodatkowa kondygnacja piwnicy, w której umieszczono kotłownię i pomieszczenia gospodarcze.

Powierzchnie działek, na których powstają domy, wynoszą od 297 do 535 mkw. Każdy z nabywców mieszkań będzie miał do dyspozycji własny ogródek oraz 2 miejsca postojowe. Teren inwestycji będzie ogrodzony, a wjazd na osiedle odbywał się będzie przez sterowaną elektrycznie bramę. Z myślą o rodzinach z dziećmi deweloper zrealizuje również dostępny wyłącznie dla mieszkańców plac zabaw.

Wśród zastosowanych rozwiązań technologicznych znajdziemy między innymi okna PCV z pakietem trzyszybowym, czy instalację centralnego ogrzewania z ogrzewaniem podłogowym na parterze i łazience na piętrze, a w pozostałych pomieszczeniach na piętrze – z grzejnikami. Zasilający instalację piec kondensacyjny firmy Viessmann umożliwia zaprogramowanie temperatury panującej w pokoju.

Deweloper umożliwia także dostosowanie domów do indywidualnych potrzeb nabywców, jeśli zostanie to uzgodnione jeszcze w trakcie budowy. Termin realizacji osiedla „Balice Park” zaplanowano na IV kwartał 2019 roku.

Ulica Urocza w Balicach położona jest po północnej stronie autostrady A4, w oddaleniu od głównej trasy, gwarantującym nabywcom lokali tworzących „Balice Park” poczucie kameralności i spokoju. W pobliżu funkcjonują m.in. urząd pocztowy, szkoła podstawowa, przedszkole oraz lokalne sklepy spożywcze. Znajdziemy tu także zabytkową rezydencję – Pałac Radziwiłłów z kilkuhektarowym parkiem. Na większe zakupy pojechać zaś można do odległej o kilka minut jazdy samochodem Galerii Bronowice, w której sąsiedztwie działają też m.in. IKEA, Makro, czy Castorama. Miłośnicy zakupów i mody z pewnością odwiedzać też będą centrum outletowe Factory Kraków.

Lokalizację projektu „Balice Park” docenią osoby często podróżujące. Bardzo blisko jest stąd do portu lotniczego Kraków-Balice, a przebiegająca w pobliżu autostrada A4 pozwala na bezproblemowy wyjazd w kierunku Zakopanego, Rzeszowa, Katowic i Warszawy. W Balicach kursują również autobusy krakowskiej komunikacji miejskiej, którymi dotrzeć można między innymi do dzielnicy Bronowice.

B.D.

Czytaj także:

Na osiedlu „Mieszkaj w Mieście” powstał ciekawy klub

Zamknij [x]

Czytaj także:

Na osiedlu „Mieszkaj w Mieście” powstał ciekawy klub

Zamknij [x]