Domosfera - nowa inwestycja na północy Krakowa

Na rynku

Do oferty firmy deweloperskiej Bryksy dołączyła DOMOSFERA – nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana u zbiegu ulic Bohomolca i Kniaźnina w Krakowie, tuż przy granicy Mistrzejowic z dzielnicą III Prądnik Czerwony.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

W tej popularnej wśród krakowian lokalizacji powstaną 2 połączone tarasem budynki o wysokości 6 i 7 pięter, w których znajdą się łącznie 102 mieszkania. Zaprojektowano lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach od 34,24 mkw. do 73,48 mkw. Na poziomie parteru znajdą się lokale użytkowe, a w kondygnacji podziemnej – dwupoziomowy, wielostanowiskowy garaż dla samochodów.

Wyróżnikiem DOMOSFERY będzie kameralny, zielony taras nad kondygnacją I piętra, dostępny wyłącznie dla mieszkańców budynku – wyjście na taras prowadzi bezpośrednio z klatki schodowej. Wokół budynku zaprojektowano zieleń niską. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie. Firma Bryksy zadba także o stojaki rowerowe, zaplanowano również stację ładowania samochodów elektrycznych.

W DOMOSFERZE zastosowany zostanie system jednego klucza (Master Key), otwierającego drzwi wejściowe i drzwi do pomieszczeń przynależnych. Całość inwestycji będzie monitorowana.
Rejon Krakowa, w którym zrealizowana zostanie DOMOSFERA, pochwalić się może wyjątkowo rozbudowaną infrastrukturą handlową, usługową i rozrywkową. W sąsiedztwie inwestycji działają duże centra handlowe (Serenada i Krokus), market budowlany OBI, Park Wodny, Multikino, a także liczne mniejsze punkty handlowe, placówki oświatowe, medyczne, apteki i punkty z ofertą gastronomiczną. W odległości kilkuset metrów znajduje się również Kościół pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Powody do zadowolenia będą mieli także zwolennicy aktywnego wypoczynku na powietrzu. W pobliżu znajdziemy Park Tysiąclecia z mnóstwem alejek spacerowych, a już niebawem otwarty zostanie Park Reduta – zagospodarowany zielenią teren o powierzchni prawie 8 hektarów pomiędzy ulicami Reduta, księdza Kuczkowskiego oraz rzeką Sudół, na którym skorzystać będzie można z wydzielonych stref wypoczynku, placów zabaw, ścieżki biegowej, czy boiska. Właściciele czworonogów będą zaś mieli tam do dyspozycji psi park ze specjalnym torem do tresury.

Lokalizacja w pobliżu ulicy Dobrego Pasterza oznacza dla mieszkańców DOMOSFERY bezpośredni dostęp do miejskich linii autobusowych, których kursuje tu kilkanaście. W planach na najbliższe lata przewidziano także budowę trasy szybkiego tramwaju, który połączyć ma Mistrzejowice z ulicą Meissnera.

B.

fot. materiały dewelopera

Czytaj także:

Najlepszy student Wydziału Architektury PK z nagrodą SBDiM

Zamknij [x]

Czytaj także:

Najlepszy student Wydziału Architektury PK z nagrodą SBDiM

Zamknij [x]