Nowy etap inwestycji na Żabińcu

Na rynku

Firma Casa Feliz rozpoczęła budowę kolejnych dwóch budynków w ramach projektu mieszkaniowego powstającego w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie.

Casa Feliz - etap VI, źródło: materiały prasowe
Casa Feliz - etap VI, źródło: materiały prasowe

To już szósty i jednocześnie przedostatni etap osiedla Casa Feliz, który obejmie dwa 6-kondygnacyjne budynki mieszczące łącznie 144 mieszkania. Nabywcy mogą wybierać spośród lokali o powierzchniach od 25 do 114 mkw. Oprócz parkingu podziemnego na kondygnacji -1, do dyspozycji mieszkańców będą także miejsca parkingowe wokół budynków.

Obecnie prowadzone są prace ziemne, a zakończenie budowy przewidziano na wiosnę 2019 roku. Jak podaje deweloper, około 40% lokali zostało już zarezerwowanych. W ofercie portugalskich inwestorów pozostaje także około 30 mieszkań w budynkach o numerach 77, 81 i 83, należących do wcześniejszych etapów inwestycji. Cześć tych lokali jest już gotowa do odbioru, a odbiór pozostałych ma nastąpić w kwietniu 2018 roku. Osoby zainteresowane zamieszkaniem na osiedlu Casa Feliz mogą również odwiedzić mieszkanie pokazowe. Projekt i prace wykończeniowe w lokalu złożonym z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i toalety wykonane zostały przez studio Mjanimo.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych etapów osiedla Casa Feliz, za projekt VI etapu inwestycji odpowiada pracownia architektoniczna Wizja. Generalne wykonawstwo powierzono Chemobudowie Kraków S.A., a nadzór nad pracami - firmie DEKRA. Współpraca z tymi samymi partnerami zagwarantować ma ciągłość idei projektowych i urbanistycznych, według których realizowane jest osiedle.

źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

„Ryczałtowy” najem trzeba rozliczyć do 31 stycznia

Zamknij [x]

Czytaj także:

„Ryczałtowy” najem trzeba rozliczyć do 31 stycznia

Zamknij [x]