Wielicka Garden z pozwoleniem na użytkowanie

Na rynku

Dwa budynki tworzące pierwszy etap krakowskiej inwestycji firmy ATAL są już gotowe na przyjęcie nabywców mieszkań. Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Podgórze, u zbiegu ulic Wielickiej i Jerozolimskiej.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Osiedle Wielicka Garden powstaje w dwóch etapach. W tym właśnie zakończonym zrealizowano 2 budynki, cztero- i sześciokondygnacyjny, które mieszczą łącznie 116 lokali o metrażach od niecałych 29 do ponad 93 mkw i rozkładach od 1 do 5 pokoi. W budynkach znalazło się także 110 komórek lokatorskich. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać ze 105 miejsc postojowych w garażu podziemnym i 11 miejsc naziemnych.

Za lokal w stanie deweloperskim trzeba obecnie zapłacić 6 550 zł za mkw brutto. Klienci zainteresowani wykończeniem mieszkań "pod klucz" mogą zamówić jedną z trzech opcji: "Standard" (dopłata wynosi 450 zł za mkw. brutto), "Standard Plus" (dopłata 550 zł za mkw. brutto) lub "VIP" (dopłata 700 zł za mkw. brutto).

Jak informuje prezes firmy ATAL, Zbigniew Juroszek, w pierwszym etapie inwestycji dostępne są jedynie 3 mieszkania, w sprzedaży są natomiast lokale w 4 kolejnych budynkach tworzących kompleks Wielicka Garden. W drugiej fazie projektu powstanie 177 mieszkań o rozkładach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 28,43 do 94,76 mkw. Nabywcom lokali w inwestycji Wielicka Garden II deweloper zapewni 181 miejsc postojowych.

Na terenie kompleksu przewidziano również zieleń i dwa place zabaw dla dzieci. Osiedle, którego projekt architektoniczny przygotowała pracownia ArDe Studio, zostało dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i będzie ogrodzone. W sąsiedztwie Wielicka Garden funkcjonują linie tramwajowe i autobusowe umożliwiające sprawną komunikację z centrum miasta, użytkownicy samochodów docenią zaś bliskość obwodnicy Krakowa.

źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

Rynek mieszkaniowy w Rzeszowie – koniunktura w stolicy Podkarpacia

Zamknij [x]

Czytaj także:

Rynek mieszkaniowy w Rzeszowie – koniunktura w stolicy Podkarpacia

Zamknij [x]