„Jurajskie Wzgórze V” – domy w Bibicach

Na rynku

Przy ul. Leśnej w Bibicach powstaje osiedle realizowane przez spółkę Invest House S.A. Osiedle „Jurajskie Wzgórze V”, bo tak nazwa się inwestycja, to projekt złożony z 20 domów w zabudowie bliźniaczej. Jak informuje deweloper, osiedle zaprojektowano w stylu szwajcarsko-ojcowskim, charakterystycznym dla uzdrowisk i kurortów wypoczynkowych.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Dominują tutaj naturalne materiały, jak na przykład kamień wapienny na elewacji budynków i drewno, z którego wykonano balkony.

Domy wznoszone są w technologii tradycyjnej. Inwestor podkreśla, że do budowy używane są sprawdzone materiały renomowanych firm, co ma zapewnić trwałość budynków, wysoką estetykę i komfort ich użytkowania.
Wszystkie domy są dwukondygnacyjne. Na parterze każdego z nich zaprojektowano: kuchnię z jadalnią, pokój dzienny,  łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu wydzielono trzy sypialnie i łazienkę. Powierzchnia użytkowa pojedynczego „bliźniaka” wynosi 90 m2.

W inwestycji zaplanowano miejsca parkingowe pod niezadaszonymi pergolami, które powstaną przy każdym budynku. Przewidziano także zewnętrzne pomieszczenia gospodarcze dla każdego domu.

„Bliźniaki” położone będą na działkach o powierzchniach od 174 m2 do 460 m2.  Działki zostaną ogrodzone. Teren ogrodu będzie wyplantowany, inwestor zasieje też trawę. Od strony wejścia do każdego domu planowane jest nasadzenie drzew i krzewów. Poszczególne podjazdy do budynków i chodniki mają być wybrukowane.
Domy wraz z działkami oferowane są w cenach od  467 888 do 544 568 zł.

Osiedle „Jurajskie Wzgórze V” powstaje przy ulicy Leśnej w miejscowości Bibice, niedaleko od północnych granic Krakowa. Deweloper informuje, że lokalizacja inwestycji umożliwia łatwy dojazd do centrum Krakowa oraz wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, dworca kolejowego i lotniska w Balicach.
Inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w sierpniu 2017 roku.

AB

Czytaj także:

Fundusze typu REIT - wsparcie dla rynku najmu nieruchomości

Zamknij [x]