Murapol poinformował o historycznym wyniku sprzedaży

Na rynku

Firma Murapol zawarła w 2015 roku 2400 umów sprzedaży mieszkań. To rekordowy wynik tego ogólnopolskiego dewelopera mieszkaniowego.

Inwestycja Murapol S.A. przy ul. Poznańskiej w Krakowie (fot R.)
Inwestycja Murapol S.A. przy ul. Poznańskiej w Krakowie (fot R.)

- Po raz pierwszy w historii przekroczyliśmy pułap dwóch tysięcy umów podpisanych z klientami w trakcie jednego roku. Przemyślana strategia inwestowania w nieruchomości skutkuje dynamicznym, a jednocześnie stabilnym wzrostem sprzedaży na przestrzeni ostatnich lat – opowiada Michał Sapota, prezes Murapol S.A.

Na wynik Spółki złożyła się sprzedaż mieszkań w 20 inwestycjach deweloperskich realizowanych w 11 miastach Polski. Murapol S.A. planuje rozpoczęcie w 2016 roku minimum 8 kolejnych inwestycji mieszkaniowych. Aktualnie w Krakowie firma realizuje inwestycje przy ul. Bieńczyckiej, Rydlówka i Poznańskiej.

- Cieszymy się z osiągniętego rezultatu, bo nie tylko dowodzi naszej skuteczności biznesowej, ale też świadczy o zaufaniu, jakim Spółka cieszy się wśród klientów. W tym roku zakładamy sprzedaż na poziomie 3 000 lokali mieszkalnych. W przygotowaniu znajduje się kilkanaście inwestycji. Zgodnie z naszą polityką maksymalnej dywersyfikacji, uruchomimy nowe projekty w każdej lokalizacji, w której jesteśmy obecni. Oferta Murapolu wzbogaci się ponadto o mieszkania w kolejnych miastach, m.in. Łodzi i Bydgoszczy – zapowiada Michał Sapota.

Murapol S.A. to ogólnopolska firma deweloperska z 15-letnim doświadczeniem w realizowaniu inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości komercyjnych. Aktualnie oferuje mieszkania m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu.

źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

W 2016 r. kredyty mieszkaniowe mogą być droższe

Zamknij [x]

Czytaj także:

W 2016 r. kredyty mieszkaniowe mogą być droższe

Zamknij [x]