I etap Casa Feliz z pozwoleniem na użytkowanie

Na rynku

Jeszcze w grudniu 2015 r. do klientów firmy deweloperskiej Casa Feliz A Sp. z o.o. trafią gotowe mieszkania w inwestycji na krakowskim Żabińcu.

żródło: materiały prasowe
żródło: materiały prasowe

Pozwolenie na użytkowanie otrzymały właśnie budynki nr 69 i 71, wchodzące w skład I etapu projektu Casa Feliz. Trwają jeszcze ostatnie, kosmetyczne prace wykończeniowe, ale - jak informuje deweloper - wszystko jest już przygotowane na grudniowe i styczniowe odbiory. Dodatkowo od teraz wszystkie formalności można załatwić w nowym biurze sprzedaży, działającym na parterze budynku nr 69.

Trwają natomiast intensywne prace budowlane w drugiej fazie inwestycji, możliwe także dzięki niezwykle sprzyjającej jak na tę porę roku pogodzie. Realizacja II etapu Casa Feliz, w którym powstaną kolejne 6-kondygnacyjne budynki, mieszczące łącznie 112 lokali mieszkalnych (oznaczone numerami 73 i 75) powinna dobiec końca wczesną jesienią 2016. Pierwszy z nich będzie architektonicznie zbliżony do obiektów z I etapu, drugi ma być zaś nieco mniejszy. W kondygnacji podziemnej znajdzie się wielostanowiskowy parking podziemny. Całe osiedle Casa Feliz powstaje na działkach należących do dewelopera.


źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

GUS: deweloperzy bardzo aktywni pod koniec jesieni

Zamknij [x]

Czytaj także:

GUS: deweloperzy bardzo aktywni pod koniec jesieni

Zamknij [x]