125. Jubileuszowa Giełda Domów i Mieszkań

Na rynku

W dniach 25-26 listopada w Centrum Targowym Chemobudowa odbędzie się ostatnia w tym roku Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Będzie to szczególne wydarzenie, wieńczące 20 lat organizacji giełd mieszkaniowych w Krakowie.

fot. EM
fot. EM

Organizator targów, Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, od lat integruje środowisko firm deweloperskich. Giełdy mieszkaniowe SBDiM odbywające się w Krakowie, stanowią okazję do zapoznania z ofertą lokalnego rynku mieszkaniowego. Choć przez minione dwa dziesięciolecia zmieniała się wielkość rynku, ilość firm deweloperskich i ich strategie promocyjne, giełdy mieszkaniowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców i potencjalnych nabywców nieruchomości. Uczestnictwo w targach mieszkaniowych daje wystawcom możliwość przedstawienia oferty w krótkim czasie wielu potencjalnym zainteresowanym. Z drugiej strony, osoby poszukujące nowego lokum mogą w jednym miejscu uzyskać przegląd aktualnych ofert, nowości rynkowych i skorzystać z promocji oferowanych tylko w trakcie giełdy.

Z okazji jubileuszu Giełdy Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań ufundowało 120 biletów na koncert grupy „Dżem”, który odbędzie się w dniu 25 listopada w Tauron Arenie. Na bilety może liczyć pierwszych 120 klientów giełdowych, którzy wezmą udział w przeprowadzanej na terenie targów ankiecie dotyczącej preferencji nabywców mieszkań.

Podczas imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych. Jak zapewnia organizator, na uczestników targów czekać będą również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy, zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

W sobotę 25 listopada zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w panelu wykładów, prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

• godz. 12.30  
Co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania – Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości

• godz. 13.00  
Nieruchomość jako inwestycja – najem krótkoterminowy jako biznes. Hiszpania jako alternatywne miejsce inwestowania – Mateusz Sikorski, House of Cards Estates

• godz. 13.30  
Dlaczego warto wziąć kredyt hipoteczny jeszcze w tym roku – Albert Opoka, Phinance

Więcej informacji oraz darmową wejściówkę na targi można znaleźć na stronie wydarzenia: www.gielda.sbdim.pl

R.

Czytaj także:

Jaki jest kredytowy portret Polaków?

Zamknij [x]

Czytaj także:

Jaki jest kredytowy portret Polaków?

Zamknij [x]