„Osiedle Stawowa” – najnowsza propozycja Frontonu

Na rynku

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o. wprowadziło do swojej oferty mieszkania z nowej inwestycji. „Osiedle Stawowa”, bo taką nazwę nosi przedsięwzięcie, zlokalizowane będzie w Bronowicach Wielkich.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Osiedle obejmuje dwa budynki: B1 i B2. Pierwszy z nich będzie się składał z trzech segmentów - B1a, B1b i B1c. Powstaną w nich łącznie 53 mieszkania. Drugi budynek będzie podzielony na dwa segmenty B2a, B2b, w których zaplanowano 34 mieszkania. Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej.

Jak informuje deweloper, inwestycja charakteryzuje się prostą elegancką formą, nowoczesnymi detalami i przestronnymi wnętrzami. Projekt zakłada budowę mieszkań o jasnych wnętrzach i funkcjonalnych układach. Każde z nich będzie posiadało balkon, a mieszkania na parterze – przynależne ogródki. W ofercie znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 30 do 85 metrów kwadratowych. W lokalach mieszkalnych zamontowana będzie   stolarka okienna PCV, a na najwyższej kondygnacji -  okna połaciowe. Mieszkania zasilane będą w ogrzewanie z sieci MPEC.

W ofercie znalazły się także 23 stanowiska postojowe naziemne. Prócz tego zakupić można miejsca parkingowe w dwóch podziemnych garażach wielostanowiskowych położonych pod obydwoma budynkami. Pod budynkiem B1 będzie to 57 miejsc, a pod budynkiem B2 – 28. Na poziomie garaży wydzielono również 87 komórek lokatorskich.

Teren osiedla będzie monitorowany. Wokół budynków zaplanowano drogi, chodniki z kostki brukowej, zieleńce oraz plac zabaw.
Osiedle Stawowa” powstaje w Bronowicach Wielkich przy ul. Stawowej, w pobliżu ulicy Ojcowskiej. Obszar ten wchodzi w skład Dzielnicy IV Prądnik Biały.
Sieć komunikacji miejskiej umożliwia połączenie z innymi dzielnicami Krakowa. Dodatkowo, w sąsiedztwie inwestycji planowana jest budowa linii szybkiego tramwaju.

Lokalizację inwestycji docenią także osoby często wyjeżdżające z miasta. Z ul. Stawowej można w prosty sposób dojechać do drogi krajowej nr 94 w kierunku Olkusza oraz autostrady A4, która umożliwia szybką podróż między innymi do Katowic i Wrocławia, jak również na Lotnisko Balice.

W pobliżu osiedla, przy ulicy Stawowej, działa Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 53. W niedalekiej odległości znajdują się także przedszkola, a przy ulicy Ojcowskiej położona jest  Filia nr 17 Biblioteki Kraków.

Mieszkańcy „Osiedle Stawowa” będą mogli również szybko dotrzeć do centrów handlowych zlokalizowanych w pobliżu Ronda Ofiar Katynia oraz w Modlniczce i korzystać z bogatej oferty galerii handlowych, restauracji, marketów budowlanych i meblowych oraz sklepów wielkopowierzchniowych.

Termin realizacji osiedla przewidziano na II kwartał 2021 roku.

AB

Czytaj także:

Jakie są preferencje nabywców mieszkań w Krakowie?

Zamknij [x]

Czytaj także:

Jakie są preferencje nabywców mieszkań w Krakowie?

Zamknij [x]