Rodzinne mieszkania w Łagiewnikach

Na rynku

Na południu Krakowa, przy ul. Chmielnej, powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Projekt nosi nazwę „mieszkania przy chmielnej”.

źródło: materiały dewelopera
źródło: materiały dewelopera

Inwestycja „mieszkania przy chmielnej” obejmuje trzy budynki mieszkalne trzypiętrowe i pięć budynków dwupiętrowych. Mieszkania zaprojektowano jako dwu- i czteropokojowe.

Sprzedaż mieszkań dwupokojowych została już zakończona. W ofercie zostały mieszkania czteropokojowe, o powierzchni 64 metrów kwadratowych, z trzema sypialniami. Jak czytamy na stronie inwestycji, może to być dobra propozycja dla czteroosobowej rodziny, potrzebującej trzech sypialni, jak również  dla trzyosobowej, która potrzebuje dodatkowego pokoju do pracy, dużej garderoby albo pokoju gościnnego.

Wszystkie mieszkania mają ten sam układ, dający wiele możliwości aranżacji. W mieszkaniach można przykładowo wydzielić osobną kuchnię albo połączyć ją ze strefą dzienną. Ponadto każde z mieszkań posiada dwie łazienki.

źródło: materiały dewelopera

Warto podkreślić, że oferowane mieszkania są wykończone w zakresie podłóg, ścian, listew przypodłogowych i drzwi wewnętrznych. Gotowe są także łazienki i kuchnie, w których zamontowano meble kuchenne z wyposażeniem AGD, dzięki czemu od razu po odbiorze kluczy nabywcy mogą się urządzać. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależą po dwie komórki lokatorskie oraz dwa miejsca rowerowe. Wszystko to obejmuje cena mieszkania.

Inwestycja powstaje przy ul. Chmielnej, w pobliżu ulicy Zbigniewa Herberta, którą dojechać można do IV Obwodnicy Krakowa. Dzięki temu mieszkańcy osiedla sprawnie i szybko wyjadą z miasta. Ten rejon Krakowa to także rozbudowana sieć połączeń komunikacji miejskiej. Nieopodal inwestycji znajduje się kilka przystanków MPK, a w odległości kilkuset metrów, przy ul. Halszki, pętla tramwajowa Kurdwanów P+R.  

W pobliżu osiedla zlokalizowane są między innymi: sklepy spożywcze (w tym Biedronka), lokale gastronomiczne, punkty usługowe i gabinety lekarskie.

źródło: materiały dewelopera

Projekt osiedla powstał w biurze projektów i wdrożeń Miastologia S.A. Sprzedaż mieszkań prowadzi firma Leach & Lang Property Consultants. Przewidywany termin realizacji inwestycji to I kwartał 2020 roku.

AB

Czytaj także:

GUS: deweloperzy przyśpieszyli na początku wakacji

Zamknij [x]

Czytaj także:

GUS: deweloperzy przyśpieszyli na początku wakacji

Zamknij [x]