Nowe apartamenty przy Sąsiedzkiej

Na rynku

„Apartamenty Sąsiedzka” to jedna z najnowszych inwestycji firmy Invest House. Budynek powstaje w południowo-zachodniej części Krakowa, w Dzielnicy VIII Dębniki. Nazwa inwestycji pochodzi od nazwy ulicy, przy której jest realizowana.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Ulica Sąsiedzka leży w pobliżu ulicy Kobierzyńskiej (nieco dalej położona jest ulica Grota-Roweckiego). Ruczaj jest szybko rozwijającym się obszarem Krakowa. W ostatnich latach powstało tutaj i w szerzej pojętej okolicy wiele nowych osiedli mieszkaniowych, a także biurowce, obiekty handlowe i III Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dlatego też część mieszkań na Ruczaju kupowanych jest w celu ich dalszego najmu osobom uczącym się lub pracującym w tej części Krakowa.

Wśród charakterystycznych punktów dzielnicy wymienić można między innymi Centrum Sportu i Rekreacji Cascada oraz Krakowski Klub Jazdy Konnej. Dla lubiących otoczenie przyrody ważna będzie bliskość Zalewu Zakrzówek, Skałek Twardowskiego, Lasu Borkowskiego czy Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Na Ruczaju zlokalizowane są przystanki linii autobusowych i tramwajowych, które umożliwiają komunikację z innymi rejonami miasta. Rozwinięta jest również sieć punktów usługowo-handlowych. Mieszkańcy tej części Krakowa mogą także korzystać z zaplecza edukacyjnego: przedszkoli, żłobków i edukacji szkolnej.

„Apartamenty Sąsiedzka” to budynek, który powstaje w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Na trzech kondygnacjach naziemnych zaprojektowano łącznie 11 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych, o powierzchniach od blisko 30 mkw. do nieco ponad 60 mkw.

Jak podkreśla deweloper, apartamenty charakteryzują się dużymi przeszkleniami i balkonami, co zapewni dobre doświetlenie pomieszczeń. Mieszkania położone na parterze posiadają ogródki - największy z nich ma 135 mkw.

W ofercie znalazło się także 10 komórek lokatorskich i 11 miejsc postojowych w garażu położonym na kondygnacjach podziemnych.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

AB

Czytaj także:

Sierpień: mniej rozpoczętych budów, więcej oddanych mieszkań

Zamknij [x]

Czytaj także:

Sierpień: mniej rozpoczętych budów, więcej oddanych mieszkań

Zamknij [x]