„Osiedle Rzepichy” na Woli Justowskiej

Na rynku

U podnóża Lasu Wolskiego, w sąsiedztwie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, powstaje „Osiedle Rzepichy”. Domy i apartamenty przy ul. Rzepichy w Krakowie realizuje firma KKD Wola Sp. z o.o. 1 Sp. k.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Na inwestycję składa się 18 mieszkań rozmieszczonych w trzech 3-kondygnacyjnych budynkach oraz 2 domy. 9 mieszkań to lokale jednopoziomowe na parterze, o powierzchni 63 mkw. i 3 pokojach, pozostałe 9 posiada natomiast dwa poziomy (piętro plus poddasze), powierzchnię 106 lub 107 mkw. i 5 pokoi. Z kolei domy to budynki o powierzchni 200 mkw. i 5 pokojach.

Dla każdego mieszkania przewidziano dwa miejsca postojowe. Lokale na parterach dysponować będą własnymi ogródkami, natomiast mieszkania dwupoziomowe – balkonami. Deweloper podkreśla dobre doświetlenie mieszkań, zapewnione dzięki dużym przeszkleniom od strony południowo-zachodniej.

Wśród rozwiązań technologicznych zastosowanych w inwestycji znajdziemy między innymi niezależny system ogrzewania (oparty o własny, 2-funkcyjny piec gazowy) oraz system wentylacji mechanicznej z systemem rekuperacji, z możliwością zainstalowania filtra HEPA. W zależności od wybranej przez nabywcę opcji, mieszkania mogą być dodatkowo wyposażone w instalację inteligentnego domu wraz z pakietem korzyści.

Projekt architektoniczny osiedla zakłada możliwość łączenia mieszkań w układzie pionowym, deweloper przewidział również opcję nabycia całego segmentu, obejmującego 3 poziomy. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Na osiedlu znajdą się także plac zabaw oraz teren zielony umożliwiający rekreację.

Zwolenników wypoczynku na świeżym powietrzu ucieszy nie tylko sąsiedztwo Lasu Wolskiego z Ogrodem Zoologicznym i Kopcem Józefa Piłsudskiego, ale także trasy rowerowe nad rzeką Rudawą, czy oddalone o kilka kilometrów krakowskie Błonia. Docenianym w miesiącach letnich atutem lokalizacji „Osiedla Rzepichy” będzie z kolei niewielka odległość od Zalewu w Kryspinowie (ok. 6 km).
Sprawny dojazd do centrum Krakowa, czy pobliskiego portu lotniczego Kraków Airport w Balicach, możliwy jest zarówno komunikacją miejską kursującą ul. Olszanicką, jak i samochodem. Zmotoryzowani mają także możliwość szybkiego wyjazdu na IV obwodnicę Krakowa, stanowiącą cześć autostrady A4.

Termin realizacji „Osiedla Rzepichy” zaplanowano na IV kwartał 2019 roku, a odbiory lokali – na I kwartał 2020 roku.

B.

Czytaj także:

W I kwartale 2019 r. więcej ukończonych mieszkań niż przed rokiem.

Zamknij [x]

Czytaj także:

W I kwartale 2019 r. więcej ukończonych mieszkań niż przed rokiem.

Zamknij [x]