Kameralna inwestycja pod Krakowem

Na rynku

Niedaleko od granicy Krakowa, przy ul. Granicznej w Giebułtowie powstało osiedle „Apartamenty przy Granicznej”. Składa się ono z domu jednorodzinnego i 3 budynków, w których znajduje się łącznie 12 mieszkań.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a do lokali na piętrze - po 2 balkony i 25-metrowe poddasze. Apartamenty na piętrze mają osobną klatkę schodową (tylko do użytku właścicieli) z wejściem do holu.

Obecnie oferowanych jest jeszcze 5 mieszkań na 1 piętrze. Wszystkie dostępne lokale mają powierzchnię 81 m2. W każdym z nich wydzielono: kuchnię, pokój dzienny, dwie sypialnie, łazienkę, toaletę lub schowek. W kuchni, łazience, toalecie i holu zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Deweloper informuje, że istnieje możliwość zaaranżowania mieszkań na apartamenty z 3 sypialniami i aneksem kuchennym w pokoju dziennym. W mieszkaniach zamontowano drzwi wejściowe antywłamaniowe i domofony.

Apartamenty oferowane są aktualnie w cenie od 385 tys. zł.

Na osiedlu zostały przewidziane naziemne miejsca postojowe. Teren inwestycji jest ogrodzony z bramą wjazdową na pilota.

Inwestycję realizuje firma Metro Invest Sp. z o.o.

Budowa „Apartamentów przy Granicznej” została zakończona, a deweloper oczekuje na pozwolenie na użytkowanie.
 
Giebułtów to miejscowość leżąca w gminie Wielka Wieś, ok. 2 km na północ od stolicy Małopolski. Pierwsze ślady osadnictwa na tym terenie pochodzą z neolitu. Znajduje się tu zabytkowy murowany późnorenesansowy kościół św. Idziego, ufundowany przez Kaspra Giebułtowskiego w latach 1600-1604.

A.B.

Czytaj także:

Wśród inwestorów małopolskich mieszkań i domów dominują osoby prywatne oraz deweloperzy

Zamknij [x]