141. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Na rynku

Po raz pierwszy po wakacjach, a po raz drugi w tym roku i w nowym miejscu, odbędzie się Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. 141. edycja wydarzenia będzie miała miejsce w dniach 4 i 5 września w Kärcher Hali Cracovii przy alei Marszałka Ferdynanda Focha 40 w Krakowie.

fot. R
fot. R

Nowa lokalizacja, a przede wszystkim nowe propozycje firm deweloperskich i biur nieruchomości powinny zachęcić wszystkich zainteresowanych mieszkaniami i domami oferowanymi w Krakowie i jego okolicach.

Jak zawsze, Giełda będzie dobrą okazją do zaznajomienia się z aktualną ofertą małopolskiego rynku mieszkaniowego, dopytania o wszelkie szczegóły w bezpośrednich rozmowach z przedstawicielami firm obecnych w pierwszy wrześniowy weekend w Kärcher Hali Cracovii, a także skorzystania ze specjalnych promocji, jakie wystawcy przygotowują z myślą o odwiedzających Giełdę. Zgodnie z tradycją będzie można również zasięgnąć bezpłatnych porad i opinii specjalistów w dziedzinie kredytów hipotecznych, projektowania i urządzania wnętrz oraz zagadnień prawnych dotyczących między innymi problematyki zakupu nieruchomości.

Dwa weekendowe dni obfitować będą także w wykłady ekspertów z szeroko rozumianego rynku nieruchomości.

Plan zaplanowanych wydarzeń przedstawia się następująco:

Sobota, 4 września 2021 r.:

- godz. 12.30: "Jak czytać plany zagospodarowania przestrzennego" – Grzegorz Stawowy, przewodniczący komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Krakowa

- godz. 13.00: „Ustawa deweloperska – bezpieczny zakup mieszkania i negocjowanie cen” – Jarosław Knap, KGM.pl

- godz. 13.30: „Jak wybrać najtańszy kredyt hipoteczny” - Katarzyna Mach-Opoka, Phinance

- godz. 14.15: „Odbiór techniczny domu w stanie deweloperskim. Najczęstsze wady” – Karolina Malicka, "W szpilkach na budowie"

- godz. 14.45: „Jak obniżyć koszty kredytu na zakup mieszkania o kilkadziesiąt tysięcy złotych” - Mirosław Pieróg, Konsult

Niedziela, 5 września 2021 r.:

- godz. 12.30: "Dlaczego mieszkania drożeją" – Piotr Krochmal, Instytut Analiz MRN

- godz. 13.00: "Najważniejsze koszty kredytu hipotecznego" – Mikołaj Idziaszczyk, Phinance

- godz. 13.45: "27 technicznych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz mieszkanie w stanie deweloperskim" – Karolina Malicka, "W szpilkach na budowie"

- godz. 14.30: "Jak obniżyć koszty kredytu na zakup mieszkania o kilkadziesiąt tysięcy złotych" – Mirosław Pieróg, Konsult


Organizatorzy Giełdy, Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, zachęcają wszystkich zainteresowanych do pobierania bezpłatnych biletów wstępu, dostępnych na stronie internetowej www.gielda.sbdim.pl.

Czytaj także:

Rozpoczęte budowy mieszkań w Małopolsce - jak wyglądają wyniki z I poł. 2021 roku?

Zamknij [x]

Czytaj także:

Rozpoczęte budowy mieszkań w Małopolsce - jak wyglądają wyniki z I poł. 2021 roku?

Zamknij [x]