„Sensity” - mieszkania z wykończeniem „pod klucz” w cenie

Na rynku

Przy ul. Wielickiej w Krakowie powstaje nowy budynek wielorodzinny. Projekt nosi nazwę „Sensity” i jest skierowany przede wszystkim do osób, które prowadzą aktywny tryb życia i poszukują inwestycji w nowoczesnym stylu.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Aktualnie za mkw. mieszkania w inwestycji „Sencity” trzeba zapłacić od 6 013,00 do 6 830,00 zł/mkw.

Warto podkreślić, że ceny te obejmują już wykończenie „pod klucz”. Jak czytamy na stronie inwestycji, w takim przypadku deweloper zajmuje się: zakupem materiałów, ich dowozem, wykonawstwem, a także koordynacją i nadzorem nad pracami wykończeniowymi. Właściciel mieszkania musi tylko wybrać materiały z oferty przewidzianej w Pakiecie. Na wykonane prace obowiązuje 12-miesięczna gwarancja.
W obecnej ofercie inwestycji znajdziemy mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 31 do 108 m2. Inwestor zapewnia, że funkcjonalne układy gwarantują łatwą aranżację lokali i wykończenie zgodne z indywidualnymi preferencjami.

Wnętrza mieszkań będą wentylowane mechanicznie. W kuchniach i aneksach kuchennych zaprojektowano instalację 3-fazową do zasilania blatów i piekarników elektrycznych.

Instalacja C.O. zasilana będzie z sieci miejskiej. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w grzejniki płytowe, a w łazienkach zamontowane będą tzw. „ręcznikowce” z zaworami i głowicami termostatycznymi.

Aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom teren inwestycji zostanie częściowo ogrodzony, a na wysokości zjazdu pojawi się automatyczny szlaban. Wewnętrzne drogi i ciągi jezdne będą oświetlone. Ponadto w mieszkaniach zamontowane zostaną domofony i drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy „C”, wyposażone w zamek centralny wieloryglowy i czopy antywyważeniowe.

Lokalizacja inwestycji będzie sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi. Budynek ma bowiem powstać w pobliżu ścieżek rowerowych i spacerowych, terenów zielonych, Kopca Kraka czy Zalewu Bagry.

W pobliżu inwestycji zlokalizowane są liczne przystanki linii autobusowych i tramwajowych, dzięki czemu można szybko i sprawnie komunikować się z innymi rejonami miasta. Jak informuje deweloper, przejazd autobusem do  Centrum handlowo-biznesowego Bonarka zajmuje 5 minut, a do Starego Miasta można dojechać tramwajem w 15 minut.

Inwestorem „Sensity” jest firma Sento S.A., która na krakowskim rynku nieruchomości działa od 2000 roku.

Spółka zajmuje się przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych, prowadzi także własny nadzór nad prawidłowym przebiegiem każdej inwestycji. Aktualnie deweloper realizuje jeszcze inwestycję „Villa Sento” przy ul. Zbrojarzy 105 w Krakowie oraz prowadzi sprzedaż gotowych mieszkań w zakończonej inwestycji „Atrium Park” przy ul. Bociana 6A.

Czytaj także:

REAS: II kw. 2017 r. - ciekawe dane z krakowskiego rynku mieszkaniowego

Zamknij [x]