Nowe mieszkania i lokale usługowe przy ul. Stachiewicza

Na rynku

W Krowodrzy, przy ulicy Stachiewicza pod numerem 28, powstaje kameralna inwestycja – budynek z dwudziestoma czterema mieszkaniami oraz lokalami usługowymi na parterze.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

W ramach inwestycji oddane zostaną mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, położone na piętrach od 1 do 4. Mieszkania 2-pokojowe można kupić w metrażu od 31 do 43 mkw. Mieszkania 3-pokojowe posiadają powierzchnie od 47 do 53 mkw., natomiast największe, 4-pokojowe mieszkania zaprojektowano jako 66-metrowe.

Obecnie za mkw. mieszkania w tej inwestycji trzeba zapłacić od 6 750,00 do 7 200,00 zł.

W ofercie sprzedaży znajdują się także 4 lokale usługowe o powierzchni od 49 do 82 mkw., które usytuowane będą na parterze budynku.

Na dwóch kondygnacjach podziemnych powstaną miejsca garażowe i komórki lokatorskie. Komunikację w obiekcie będzie obsługiwała cichobieżna winda.

Inwestycja powstaje w krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały. Jak czytamy na stronie inwestycji, budynek zlokalizowany będzie w odległości ok. 5 km od centrum Krakowa. Sprawne przemieszczanie się do innych dzielnic ma zapewnić rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, w tym miejska linia kolejowa, której przystanek znajduje się ok. 400 m od inwestycji.

Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na I kwartał 2019 roku.

Inwestycja realizowana jest przez krakowskiego dewelopera – Gama-M Sp. z o.o. Przez lata firma działała na rynku budowlanym, a swoje doświadczenie w tej branży postanowiła wykorzystać wchodząc w 2004 roku na rynek deweloperski.

W ramach swojej działalności deweloperskiej inwestor zrealizował projekty: „Apartamenty Reduta” (ul. Reduta 25) – 30 mieszkań, „Zielony Zakątek” – (ul. ks. J. Kurzei 13 i 13a) – 64 mieszkania oraz „Prądnik Park – etap I” (ul. Reduta) – 109 mieszkań i „Prądnik Park – etap II” (ul. Reduta) – 115 mieszkań.

AB

Czytaj także:

Trwa budowa „Apartamentów Borek”

Zamknij [x]