„Osiedle Jaskółka” – oferta mieszkań w Zielonkach

Na rynku

W Zielonkach, przy ulicy Na Popielówkę realizowany jest I etap inwestycji „Osiedle Jaskółka”. Ten etap projektu stanowią dwa domy w zabudowie bliźniaczej, które podzielono na 4 segmenty. W każdym segmencie wydzielono po dwa mieszkania. W ofercie znajdują się 4 mieszkania jednopoziomowe położone na parterze i 4 mieszkania dwupoziomowe położone na 1 piętrze i poddaszu.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Każde z mieszkań na parterze ma powierzchnię nieco ponad 51 m2. Lokale zaprojektowano jako 3-pokojowe z aneksem kuchennym w pokoju dziennym i dwoma sypialniami.

Z kolei 96-metrowe mieszkania dwupoziomowe posiadają po 3 sypialnie i salony z aneksami kuchennymi. Do każdego z nich przewidziano 2 balkony.

Obecnie mieszkania na parterze można kupić w cenie 279 000 zł, a cena mieszkania dwupoziomowego wynosi 399 000 zł.

Do wszystkich mieszkań przynależą ogródki i miejsca parkingowe.

Inwestor podkreśla, że mieszkania na "Osiedlu Jaskółka" zostały zaprojektowane tak, żeby zapewnić pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń.

Planowany termin zakończenia I etapu inwestycji to I kwartał 2018 roku.

Sprzedaż mieszkań w inwestycji„Osiedle Jaskółka” prowadzi firma M-Koncept. Firma ta zajmuje się też sprzedażą apartamentów w „Fajnej Inwestycji” realizowanej także przy ul. Na Popielówkę w Zielonkach.

A.B.

Czytaj także:

Kameralna inwestycja pod Krakowem

Zamknij [x]