Ogrody Elizjum – nowoczesne apartamenty o podwyższonym standardzie

Na rynku

W dzielnicy Prądnik Biały, w sąsiedztwie terenów zielonych, realizowane jest nowe osiedle mieszkaniowe. Przedsięwzięcie nosi nazwę „Ogrody Elizjum”. W ramach inwestycji powstanie 12 apartamentów, ulokowanych w sześciu trzykondygnacyjnych budynkach - w każdym z nich zaprojektowano po dwa apartamenty.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Na parterze znajdować się będzie mieszkanie 65-metrowe, natomiast na wyższych kondygnacjach (piętro i poddasze) – mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 127 metrów kwadratowych.

Jak czytamy na stronie inwestycji, w mieszkaniach od strony południowej zamontowane zostaną duże trzyszybowe okna, dzięki którym mieszkańcy będą mogli korzystać z doświetlonego wnętrza z widokiem na las. Ponadto inwestor proponuje wykupienie rozbudowanego pakietu wykończeniowego, w którym znajduje się m.in. szeroki asortyment rolet ręcznych i automatycznych. Znajdziemy tam również opcję instalacji paneli słonecznych oraz centralnego odkurzacza - same instalacje, bez jednostek, jak również ogrzewanie podłogowe w łazience i w kuchni, są już w cenie pakietu podstawowego.

Wśród atutów osiedla wskazywanych przez inwestora wymienić można to, że w mieszkaniach zainstalowana zostanie wentylacja mechaniczna z rekuperacją w standardzie, co zapewni czyste powietrze. Prócz tego we wszystkich apartamentach przewidziano możliwość montażu klimatyzacji. Do zalet inwestycji zapewne należy zaliczyć także własny ogródek dla każdego apartamentu oraz plac zabaw do dyspozycji najmłodszych mieszkańców.

Nabywcy mieszkań mogą dokupić jedno lub dwa indywidualne miejsca parkingowe. Oprócz miejsc parkingowych istnieje także możliwość zakupu garażu z komórką lokatorską.

„Ogrody Elizjum” powstają w północnej części Krakowa, przy ul. Gaik, nieopodal ulicy Jasnogórskiej, niedaleko Ronda Ofiar Katynia, obwodnicy i tras wylotowych z miasta. Obszar ten jest dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami Krakowa, między innymi dzięki rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej.

Atutem tej części dzielnicy Prądnik Biały jest rozbudowana infrastruktura, ułatwiająca realizację codziennych obowiązków. Znajdują się tu sklepy i punkty usługowe. W pobliżu działa szkoła podstawowa i żłobek. Kilka minut jazdy samochodem lub komunikacją publiczną wystarczy, aby mieszkańcy osiedla mogli dotrzeć do Galerii Bronowice, sklepu IKEA czy dużych marketów budowlanych.

„Ogrody Elizjum” powstają w sąsiedztwie malowniczego obszaru Tonie-Łąki. Taka okolica z pewnością może zainteresować osoby ceniące bliskość natury i możliwość odpoczynku w otoczeniu przyrody.

Inwestycja ma być zrealizowana w IV kwartale 2020 roku. Inwestorem jest spółka Ogrody Elizjum Grupa Elara Sp. z o.o. Sp.k., należąca do Grupy Elara, która ma już w swoim portfolio realizację dwóch etapów inwestycji Apartamenty Brzozowy Gaj.

AB

Czytaj także:

Łódź – nowy potencjał miasta

Zamknij [x]

Czytaj także:

Łódź – nowy potencjał miasta

Zamknij [x]