ATAL stawia na Kraków

Na rynku

Do oferty działającego na skalę ogólnopolską dewelopera dołączył właśnie nowy projekt mieszkaniowy – „Aleja Pokoju 83”.

fot.: materiały prasowe dewelopera

W ramach inwestycji do sprzedaży trafiły 202 mieszkania. W budynkach powstanie również 10 lokali usługowych. Ceny lokali mieszkalnych zaczynają się od 5 900 złotych brutto za metr kwadratowy. Oddanie osiedla do użytku zaplanowano na IV kwartał 2019 roku.

„Kraków pozostaje naszym najważniejszym rynkiem. Obecnie działamy już w siedmiu największych aglomeracjach w Polsce, ale to tutaj sprzedajemy najwięcej mieszkań. Bardzo dobrze znamy potrzeby klientów z Małopolski, dlatego od stycznia do sierpnia br. zakontraktowaliśmy tu aż 473 lokale, co stanowi ponad 25% wyniku ogólnokrajowego” – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.

fot.: materiały prasowe dewelopera

Projekt architektoniczny „Alei Pokoju 83”, przygotowany przez biuro Ar-De Studio Adam Kozik, cechować mają proste bryły budynków, a kolorystyka ich elewacji utrzymana będzie w odcieniach bieli, szarości i ciepłych brązów. Bloki tworzące osiedle wyróżniać się mają dużymi powierzchniami przeszklonymi, deweloper przewidział również przestronne balkony i loggie.

Na „Aleję Pokoju 83” złożą się 4 pięciopiętrowe budynki. Dostępne są powierzchnie od 36,48 do 89,81 mkw. i rozkłady od jednego do czterech pokoi. W budynkach znajdzie się także 166 komórek lokatorskich. Komunikację pomiędzy kondygnacjami zapewnią cichobieżne windy. Wózkownie i rowerownie będą dostępne dla wszystkich mieszkańców. Dla zmotoryzowanych przewidziano 272 miejsca postojowe - 263 w garażu podziemnym i 9 na zewnątrz budynków.

fot.: materiały prasowe dewelopera

Lokalizacja osiedla przy jednej z większych arterii Krakowa, Alei Pokoju - od której projekt bierze nazwę - zagwarantuje mieszkańcom dogodną komunikację zarówno z centrum miasta, jak i jego innymi obszarami. Przez Aleję Pokoju przebiega linia tramwajowa, arterią kursują także autobusy miejskie. W pobliżu inwestycji znajdziemy liczne tereny zielone i rekreacyjne, wśród których warto wymienić Park Lotników oraz Park AWF z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Infrastrukturę handlowo-usługową tworzą m.in. pobliskie centra handlowe: M1 oraz Czyżyny, czy sklep sieci Selgros. W bliskim sąsiedztwie inwestycji funkcjonuje też hala widowiskowa Tauron Arena.


źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

Giełda SBDiM – kto kupuje mieszkania w Krakowie?

Zamknij [x]

Czytaj także:

Giełda SBDiM – kto kupuje mieszkania w Krakowie?

Zamknij [x]