Danax Biuro Obrotu Nieruchomościami

Adres:

ul. Kalwaryjska 51/5

30-504 Kraków

zobacz na mapie

Telefony:

fax 12 656 21 33

Strona www:

www.danax.com.pl

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Nr tel. 12 260... ZOBACZ NUMER 12 260 21 50

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Bartłomiej Krosta, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DANAX Bartłomiej Krosta, z siedzibą 30-504 Kraków, ul. Kalwaryjska 51/5 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.danax.com.pl/

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

(*) pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Oferta O firmie

Oferta

Danax Biuro Obrotu Nieruchomościami

O firmie

Biuro Nieruchomości DANAX działa na rynku od 1993 r. Prężność i zdobyte doświadczenia pozwoliły firmie na wypracowanie stabilnej pozycji rynkowej, gwarantującej w pełni profesjonalną obsługę klientów. DANAX uczestniczy w komputerowej wymianie bazy danych ofert nieruchomości, co pozwala na szeroką współpracę z innymi agencjami w zakresie sprzedaży, kupna i wynajmu, umożliwiając tym samym szersze dotarcie do klientów. W kontaktach z klientami biuro działa elastycznie, przedstawia najkorzystniejsze oferty biorąc pod uwagę możliwości i preferencje zainteresowanych stron. DANAX stosuje w codziennej działalności przepisy prawa, kierując się etyką zawodową i zachowując jej standardy.

Biuro posiada w ofercie pełny pakiet usług z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Oferuje mieszkania, lokale, działki i domy zarówno do sprzedaży, jak i wynajmu. Współpracując z bankami pomaga również w uzyskaniu kredytu bankowego.