Artur Olejniczak EstateStreet

Adres:

ul. Szlak 50/220

31-153 Kraków

Oddział: ul. Prądnicka 48/106
31-202 Kraków

Oddział: ul. Zamoyskiego 63
30-519 Kraków

Telefony:

tel. 796 795 924

Strona www:

www.estatestreet.pl

<< powrót do formularza

wysyłanie formularza

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Nr tel. 796... ZOBACZ NUMER 796 795 924

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Artur Olejniczak, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Artur Olejniczak EstateStreet, z siedzibą w Krakowie (31-153 Kraków), ul. Szlak 50/220 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę https://www.estatestreet.pl

Strona chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.

Oferta O firmie

Oferta

Artur Olejniczak EstateStreet

O firmie

EstateStreet to agencja nieruchomości prowadzona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży.
To doświadczenie, a także autorskie know-how i wolumen sprzedaży przewyższający 50 milionów złotych rocznie sprawia, że jesteśmy na świetnej pozycji, aby podbić polski rynek nieruchomości.
W ciągu ostatnich 2 lat dzięki szeroko zakrojonym inwestycjom i najkorzystniejszej na rynku ofercie dla agentów team EstateStreet powiększył się z 3 do 20 specjalistów ds. nieruchomości. Opinie współpracowników i klientów mówią same za siebie, a ich przykładem jest przyznanie EstateStreet nagrody Orły nieruchomości z oceną 8.9/10 punktów za lata 2019 i 2020.