S.M. Śnieżka buduje przy ul. Agatowej

Na rynku

Inwestycja w dzielnicy Bieżanów to nowa propozycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Śnieżka”.

fot. materiały inwestora
fot. materiały inwestora

Na inwestycję złożą się trzy budynki wielorodzinne. W budynku nr 1 zaprojektowano 60 mieszkań oraz przedszkole, w budynku nr 2 powstanie 61 mieszkań oraz dwa lokale użytkowe, a w budynku nr 3 – 27 mieszkań. Łącznie w całym zespole mieszkaniowym będzie 148 mieszkań o powierzchni od 27 do 70 mkw.

Budynki nr 1 i 2 będą obiektami pięciokondygnacyjnymi, zaś budynek nr 3 będzie miał cztery kondygnacje. W każdym z budynków powstaną garaże z miejscami postojowymi usytuowane na podziemnych kondygnacjach. Budynki nr 1 i 2 będą składały się z dwóch oddzielnych sekcji - klatek A i B. Dodatkowo, z myślą o wygodzie mieszkańców, w każdym z budynków przewidziano ciche i nowoczesne windy, które połączą wszystkie kondygnacje z garażami.

We wszystkich budynkach na każdej kondygnacji zaprojektowano pomieszczenia wózkowni. Do lokali mieszkalnych usytuowanych na parterze, od strony zachodniej i południowej, przynależeć będą tarasy i ogródki, a lokale mieszkalne na wyższych kondygnacjach posiadają balkony.

W południowej części całego zespołu mieszkaniowego zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz dwa place rekreacyjne otoczone zielenią.

Budowa została rozpoczęta w grudniu 2015 r., planowany termin oddania do użytkowania budynków nr 2 i 3 - wrzesień 2017 r., a budynku nr 1 - październik 2017 r. Cena za metr kwadratowy mieszkania wynosi od 4207 do 4956 zł. Koszt miejsca postojowego to 18 450 zł. Wszystkie mieszkania dostępne są w programie MdM.

AP

Czytaj także:

Nowa propozycja mieszkaniowa Grupy Galinvest

Zamknij [x]

Czytaj także:

Nowa propozycja mieszkaniowa Grupy Galinvest

Zamknij [x]