Nowa propozycja mieszkaniowa Grupy Galinvest

Na rynku

Deweloper rozpoczął właśnie realizację budynku przy ul. Drukarskiej. Ciekawostką jest fakt, że Grupa Galinvest nie będzie samodzielnie sprzedawać lokali – właścicielem obiektu po zakończeniu inwestycji zostanie fundusz oferujący klientom indywidualnym mieszkania na wynajem.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

W dzielnicy Dębniki powstanie budynek, który pomieści 109 mieszkań. Inwestycja przyniesie także ważne udogodnienie dla mieszkańców ulicy Drukarskiej: w ramach przedsięwzięcia deweloper zbuduje również kolejny, kilkusetmetrowy odcinek ulicy. Budynek zaprojektował znany krakowski architekt, Stanisław Deńko, a na generalnego wykonawcę inwestycji wybrano nowosądecką firmę Grimbud. Realizacja budynku ma potrwać 18-20 miesięcy.

Budową mieszkań na wynajem dla klientów instytucjonalnych Grupa Galinvest wchodzi w nowy segment rynku: „Dla Grupy Galinvest jest to już druga tego typu inwestycja w realizacji, a kolejne mamy w planach. Cały czas uczymy się specyfiki pracy oraz wymagań klientów w postaci funduszy inwestycyjnych. Wbrew pozorom projekty tego typu są odmienne od tych, gdzie sprzedajemy mieszkania klientom indywidualnym. Liczymy na znaczny rozwój tej gałęzi naszego biznesu w przyszłości i z chęcią zdobywamy wspólnie z naszymi klientami doświadczenie w tym zakresie. Chcemy stabilnie rozwijać się w kolejnych latach, a współpraca z funduszami inwestycyjnymi uniezależnia nas o cyklicznych zmian koniunktury na rynku indywidualnym" - mówi dr Łukasz Ziob, Prezes Zarządu Grupy Galinvest”.

źródło: informacja prasowa, 03.02.2016
fot. materiały dewelopera

Czytaj także:

Nowe i z drugiej ręki - z czego wynikają różnice w cenach mieszkań?

Zamknij [x]

Czytaj także:

Nowe i z drugiej ręki - z czego wynikają różnice w cenach mieszkań?

Zamknij [x]