„Słowiańskie Wzgórze” – w ofercie II etap inwestycji

Na rynku

Do sprzedaży trafiły mieszkania z II etapu inwestycji „Słowiańskie Wzgórze”. Projekt realizowany jest u zbiegu ulic Marchołta i Nikifora, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

II etap inwestycji to 5-kondygnacyjny budynek. Na 4 kondygnacjach naziemnych wydzielono 119 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 36 mkw. do 93 mkw. z możliwością łączenia. Część lokali na III piętrze zaprojektowano jako dwupoziomowe – z antresolą, na której znajdą się pokój i łazienka.

Dla bezpieczeństwa mieszkańców w lokalach zamontowane zostaną antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C oraz domofony. W kuchniach znajdą się przyłącza do kuchenek elektrycznych. Za dodatkową opłatą deweloper proponuje wykonanie instalacji klimatyzacji w wybranych mieszkaniach. Lokale zyskają ogrzewanie z sieci MPEC.

Do mieszkań na parterze będą przynależały ogródki, natomiast do mieszkań na wyższych kondygnacjach – balkony lub tarasy. Na kondygnacji -1 wydzielono 139 miejsc postojowych, a także komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Komunikację pionową między kondygnacjami obsłużą cichobieżne windy elektryczne.

Warto zwrócić uwagę na charakterystyczną elewację budynku, którą stanowią wykończenia z płytek klinkierowych, płytek klinkierowych szkliwionych i różnokolorowych tynków. Charakterystyczne są także powtarzające się elementy wielospadowego dachu krytego blachą.

Budynek ma zostać zrealizowany w I kwartale 2019 roku.

W ramach pierwszego etapu inwestycji „Słowiańskie Wzgórze” wzniesiono dwa budynki mieszkalne przy skrzyżowaniu ulicy Kwartowej z ulicą Marchołta. Etap ten ma być ukończony w III kwartale 2017 roku.

AB

Czytaj także:

123. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań - rusza jesienny sezon targowy

Zamknij [x]