ul. Marchołta 3

WAKO inwestycja ul. Marchołta 3 Słowiańskie Wzgórze II etap

Słowiańskie Wzgórze II etap

Kraków Prądnik Czerwony (Dzieln. III)

Dostępne metraże: 65,98 - 72,34 m2

Termin realizacji: do odbioru

Opis inwestycji Mieszkania Mapa Foto Kontakt
O inwestycji

Warunki zakupu

Cena brutto

7 900 zł/m2

Dostępne metraże

65,98 - 72,34 m2

Dostępnych obiektów

4

Cena miejsca postojowego brutto zł

30 000 zł

Współpraca z bankami

tak

Waloryzacja wpłat

tylko w oparciu o powierzchnię mieszkania

Zasady rezerwacji

rezerwacja ustna

Pierwsza wpłata

min. 10%

Raty

zgodnie z zaawansowaniem inwestycji

Własność

hipoteczna

Budynek

Kondygnacje

5 + antresole

Ilość mieszkań

119

Ilość mieszkań na piętrze

od 26 do 31

Klatki

3

Winda

tak

Garaże

139 miejsc postojowych

Komórki lokatorskie

15

Strony świata

wszystkie strony świata

Ogrodzenie

tak

Ochrona i monitoring

nie

Plac zabaw

nie

Wykończenie

Okna

PCV

Drzwi wejściowe

antywłamaniowe

Kuchnia

elektryczna

Opomiarowanie

wszystkie media

Wykończenie pod klucz

możliwe

Instalacje

Biały montaż

nie

C.O.

MPEC

Telefon, internet

tak

Telewizja kablowa

tak

Domofon

tak

Technologia

Ściany zewnętrzne

pustak cermiczny np. Porotherm P+W lub ściana żelbetowa w zależności od projektu konstrukcji

Ściany działowe

ściany wewnętrzne międzymieszkaniowe oraz między mieszkaniem a korytarzem pustak o podwyższonej izolacyjności akustycznej np. Porotherm AKU, Silikat A+, Amerblok lub ściana żelbetowa w zależności od projektu konstrukcji

Sufity i ściany wewnętrzne

ściany wewnętrzne działowe z bloczków gipsowych np. VG-ORTH

Podłogi

wylewki betonowe o grubości powyżej 4 cm dozbrojone zbrojeniem rozproszonym

Elewacja

fragmenty elewacji okładzina z płytek ceramicznych, pozostałe fragmenty elewacji - tynk elewacyjny cienkowarstwowy np. Ceresit

Parapety

zewnętrzne: blaszane

Podjazdy do budynków

drogą gminną

Informacje od dewelopera:

Dwupoziomowe mieszkanie – Twoja przestrzeń do realizacji marzeń

Kupujący mieszkania na rynku pierwotnym często narzekają, że większość lokali jest do siebie łudząco podobna. Ty także znudziłeś się już przeglądaniem planów, które różnią się od innych tylko kolejnością pomieszczeń? Wejdź ponad to – na inny poziom mieszkalnictwa.

Dla tych, którzy w nieruchomościach szukają oryginalności, stawiają na funkcjonalność i dobry design, dla tych, którzy pragną stworzyć kreatywną przestrzeń, która choć ulokowana w bloku, daje namiastkę domu jednorodzinnego – dla najbardziej wymagających klientów architekci Słowiańskich Wzgórz zaprojektowali dwupoziomowe mieszkania z przestronną antresolą z łazienką. Tam, gdzie jedni widzą tylko schody, wprawne oko konesera pięknych wnętrz dojrzy bardzo wysokie i przestrzenne mieszkanie oraz szerokie możliwości aranżacji.

Mieszkaj na poziomie. Skończ z nudą

Dwupoziomowe mieszkania do kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Kuszące jest m.in. posiadanie namiastki własnego domu w zabudowie wielorodzinnej – ulokowane na ostatnich kondygnacjach mieszkania to gwarantują. Delikatne skosy dachu i wygodne schody prowadzące na antresolę sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. Co istotne – w tym przypadku nie wpływają one na utratę cennych metrów kwadratowych, a wręcz przeciwnie. Dwukondygnacyjne mieszkania na Słowiańskich Wzgórzach zaprojektowano tak, by maksymalnie wykorzystać każdy centymetr. Schody pozwalają na stworzenie pod nimi przestrzeni do przechowania, a nachylenie dachu jest na tyle łagodne, by nie zmniejszać przestrzeni do życia.

Antresola do zadań specjalnych. Układ idealny

Pierwszy poziom naszych mieszkań to dobrze przemyślana, rozkładowa przestrzeń z obszernym salonem i kuchnią z chakterystycznym wysokim stropem (wreszcie jest czym oddychać!), dwoma sypialniami, łazienką, balkonem oraz przestrzenią na pomieszczenie gospodarcze lub spiżarkę (dzięki niej kuchnia otwarta na salon to schludne i porządkowe miejsce a gospodarzom nigdy nie brakuje przestrzeni na sprzęty, naczynia i przetwory).

Drugi poziom mieszkania to ponaddwudziestometrowa antresola z łazienką. Co można tu urządzić? Możliwości są nieograniczone. Czwarty pokój? Studio do pracy? Romantyczną sypialnię z bardzo pojemną garderobą, w której nareszcie wszystko ma swoje miejsce? Pokój gier z konsolą, rzutnikiem i stołem bilardowym? A może pokój dla starszych dzieci z miejscem do realizacji ich pasji? Wnętrze będzie także doskonałym azylem dla miłośników jogi, domową siłownią albo czytelnią z wielkimi fotelami, w których zanurzysz się z ulubioną lekturą i kubkiem herbaty. To może być Twoje miejsce do realizacji marzeń – w końcu jesteś tu nieco bliżej nieba.

Słowiańskie Wzgórza. Wygodna perspektywa

Słowiańskie Wzgórze 2 to kolejny już etap bardzo dobrze ocenianej przez kupujących inwestycji. Kameralny blok zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, w północnej części Krakowa, przy ul. Marchołta 3, jest bardzo dobrze skomunikowany i gwarantuje łatwy dostęp do centrum miasta. Bliskość terenów zielonych, takich jak Park Zaczarowanej Dorożki, Park Reduta, Park Tysiąclecia oraz terenów spacerowych wzdłuż potoku Sudoł, spodobają się miłośnikom rekreacji na świeżym powietrzu i właścicielom psów. Bliskość centrów handlowych, takich jak Serenada i Krokus, a także Multikina i Parku Wodnego, oraz licznych centrów biznesowych, żłobków, przedszkoli i szkół sprawia, że mieszka się tutaj wygodnie i przyjemnie.

Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie marzenia o własnej przestrzeni chciałbyś zrealizować w dwupoziomowym mieszkaniu na Słowiańskich Wzgórzach. Nasi doradcy pomogą Ci je spełnić.
 
 
 

 

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 410... ZOBACZ NUMER 12 410 40 31, 668 575 475

Wyślij e-mail info@wako.com.pl

Przejdź na stronę http://wako.com.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 410... ZOBACZ NUMER 12 410 40 31, 668 575 475

Wyślij e-mail info@wako.com.pl

Przejdź na stronę http://wako.com.pl/

Zapytaj o inwestycję

Nr tel. 12 410... ZOBACZ NUMER 12 410 40 31, 668 575 475

Wyślij e-mail info@wako.com.pl

Przejdź na stronę http://wako.com.pl/

o inwestycji mieszkania mapa zdjęcia zapytaj o szczegóły