Sensity przy ul. Wielickiej

Na rynku

Jak podaje Grupa Sento, w niedługim czasie rozpoczęte zostaną prace przy budowie nowej inwestycji w Krakowie. W nowej, podgórskiej lokalizacji powstanie 5-7 kondygnacyjny budynek, a w nim 125 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Przy ulicy Wielickiej zrealizowane zostaną mieszkania o powierzchni od 29 do 108 mkw. Inwestycja nosi nazwę Sensity. Jak podkreśla inwestor, zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesny design sprawią, że budynek wyróżniać się będzie na tle okolicznej zabudowy. Wokół inwestycji powstaną oświetlone alejki, plac zabaw i plac rekreacyjny z siłownią na świeżym powietrzu. Projekt Sensity zakłada również przestrzeń pod rowerownię.

Według informacji dewelopera, dojazd do centrum komunikacją miejską zajmie mieszkańcom Sensity ok. 15 minut, a do najbliższego centrum handlowo-biznesowego Bonarka można dotrzeć autem w kilka minut. W pobliżu znajduje się także uruchomiona niedawno estakada z ciągami rowerowymi.

Projekt Sensity kierowany jest do osób prowadzących aktywny tryb życia i poszukujących mieszkania w nowoczesnym stylu.

Grupa Sento działa od 2000 roku. Obecnie w krakowskiej ofercie znaleźć można inwestycje Villa Sento, Sento Park i Atrium Park. Grupa planuje także kolejną inwestycję, która odznaczać się będzie widokiem na Wawel.

R.

Czytaj także:

Już wkrótce 117. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Zamknij [x]

Czytaj także:

Już wkrótce 117. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Zamknij [x]