Riva Verona – nowe miejsce na mapie krakowskich Dębnik

Na rynku

Inwestorem apartamentowca, który powstanie przy ul. Madalińskiego 11A, jest spółka Riva Verona Building Sp. z o.o. Sp. K.

fot. materiały dewelopera
fot. materiały dewelopera

Projekt 4-kondygancyjnego budynku z dwiema klatkami schodowymi obejmuje 89 mieszkań o powierzchniach od ponad 38 do prawie 93 mkw. i rozkładach od 2 do 5 pokoi. Dwie kondygnacje podziemne pomieszczą 103 miejsca parkingowe. Na parterze inwestor zaplanował także 1 lokal usługowy. Budynek będzie ogrodzony, zapewniona będzie również całodobowa ochrona. Do dyspozycji mieszkańców będą dwie windy.

Inwestycję wyróżnia przeszklony holl wejściowy z recepcją i bezpośrednim wyjściem na ścieżkę spacerową i rowerową. Lokalizacja przy Bulwarach Wiślanych gwarantuje dostęp do licznych terenów zielonych, a z okien apartamentowca rozciągał się będzie widok na Wisłę. Riva Verona to także nieodległe sąsiedztwo Wzgórza Wawelskiego i Parku Dębnickiego. W pobliżu budynku przebiega ul. Marii Konopnickiej z wieloma liniami autobusowymi, a za położonym obok Mostem Dębnickim kursują tramwaje, co zapewnia sprawną komunikację z innymi rejonami Krakowa.

Projekt architektoniczny budynku przygotowały: pracownia „Matik” Robert Michniewski oraz studio TASCA z Włoch, a za generalne wykonawstwo odpowiedzialna jest firma Eiffage Polska Budownictwo. Termin realizacji budynku Riva Verona przewidziano na IV kwartał 2019 r.

BD, źródło: informacja prasowa

Czytaj także:

NBP: 2017 r. zakończył się wzrostami cen lokali w Krakowie

Zamknij [x]

Czytaj także:

NBP: 2017 r. zakończył się wzrostami cen lokali w Krakowie

Zamknij [x]